druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Rozvrh pravidelných hodin


V rozvrhu najdete pouze pravidelné hodiny. Dílny a výjimečné večery najdete v jejich samostatných sekcích.

Pondělí

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
15:30 – 17:00 Současný tanec (Lucie Klosová)
19:00 – 21:30 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová)
nekoná se 23.12., 30.12. a 6.1.

nový kurz začíná 2. března

Úterý

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace (Lucie Klosová)
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová)


16:30 – 18:00 Čchi Kung – cvičení pro tři úrovně zdraví (Soňa Šťastná)

nekoná se 24.12., 31.12., 7.1. a 14.1.


nový kurz začíná 11. února
18:20 – 19:20 Feldenkraisova metoda (Ester Jánošiová)
ucelený cyklus 26.11. – 17.12.
19:30 – 22:00 INdeepenDance (Kateřina Stejskalová)

Středa

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Vzdušná vlna – prostupné tělo (Zita Pavlištová)
12:00 – 13:30 Kundalini gong jóga (Irena Šorfová)

nekoná se 18.12.
16:00 – 18:00 Kontaktní improvizace – druhy kontaktu a předávání váhy (Zita Pavlištová)
18:00 – 19:30 Hlasová sekce (Markéta Dvořáková)

nekoná se 8.1. a 15.1.
19:30 – 22:00 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová)
nekoná se 25.12., 1.1. a 8.1.

nový kurz začíná 4. března

Čtvrtek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace – hry bez tíže (Zita Pavlištová)
16:00 – 18:00 Vzdušná vlna – akce a reakce (Zita Pavlištová)
18:00 – 21:00 Vstupenka do Klubu hráčů (Filip Karda)
úvodní třídílný seminář pro nováčky do Klubu hráčů
tři čtvrteční večery 23.1. – 6.2.
18:00 – 20:00 Klub hráčů (Filip Karda)
nový kurz začíná 13. února
20:00 – 22:00 Kiva Dance (Dubravka Radonjic)

Pátek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Vzdušná vlna – vzhůru nohama (Zita Pavlištová)
18:00 – 20:00 Kontaktní improvizace pro začátečníky (Zita Pavlištová)
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace