kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Rozvrh pravidelných hodin

V rozvrhu najdete pouze pravidelné hodiny. Dílny a výjimečné večery najdete v jejich samostatných sekcích.

Pondělí

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
15:30 – 17:00 Současný tanec (Lucie Klosová)
nový kurz začíná 6. dubna
17:30 – 18:30 Feldenkraisova metoda – spojení ramen a krku (Ester Jánošiová)
ucelený cyklus 17.2. – 30.3.
19:00 – 21:30 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová)
nový kurz začíná 2. března

Úterý

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace (Lucie Klosová)
nový kurz začíná 7. dubna
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová)


16:30 – 18:00 Čchi Kung – cvičení pro tři úrovně zdraví (Soňa Šťastná)




nový kurz začíná 11. února
18:10 – 19:10 Feldenkraisova metoda – efektivní pohyb (Ester Jánošiová)
ucelený cyklus 3.3. – 28.4.
19:30 – 22:00 INdeepenDance (Kateřina Stejskalová)


nekoná se 17.3.

Středa

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Dynamická vlna – tekuté klouby (Zita Pavlištová)
nekoná se 26.2. a 22.4.
nový kurz začíná 13. května
12:00 – 13:30 Kundalini gong jóga (Irena Šorfová)
16:00 – 18:00 Kontaktní improvizace – dráhy létání a orientace v letu (Zita Pavlištová)
nekoná se 26.2.
nový kurz začíná 29. dubna
18:00 – 19:30 Hlasová sekce (Markéta Dvořáková)


19:30 – 22:00 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová)


nový kurz začíná 4. března

Čtvrtek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace – hry bez tíže (Zita Pavlištová)
nekoná se 27.2.
nový kurz začíná 14. května
16:00 – 18:00 Dynamická vlna – váha a setrvačnost (Zita Pavlištová)
nekoná se 27.2.
nový kurz začíná 16. dubna
18:00 – 21:00 Vstupenka do Klubu hráčů (Filip Karda)
úvodní třídílný seminář pro nováčky do Klubu hráčů
tři čtvrteční večery 23.1. – 6.2.
18:00 – 20:00 Klub hráčů (Filip Karda)
nový kurz začíná 13. února
20:00 – 22:00 Kiva Dance (Dubravka Radonjic)

Pátek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Dynamická vlna – zpomalení v letu a mrtvý bod (Zita Pavlištová)
nový kurz začíná 13. března
18:00 – 20:00 Kontaktní improvizace pro začátečníky (Zita Pavlištová)

nekoná se 28.2., 27.3. a 10.4.

nový kurz začíná 29. května
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace