druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Večery

Koncerty, setkání, džemy kontaktní improvizace, představení .. vždy jiné a otevřené pro vás i vaše přátele.


Džemy kontaktní improvizace

Zita Pavlištová

Pátek 16. března 20:00 - 22:00

Opatrná ladění, setkání tance a hudby v jednom prostoru. Prožití příběhů a nálad, které krouží kolem nás nebo které nosíme nevyřčené v sobě. Je na nás, dokážeme-li si naslouchat.


Tanec Movement Medicine

Kateřina Stejskalová

Úterý 20. března 19:30 – 22:00

Movement Medicine je taneční praxe, která probouzí a sjednocuje tělo, srdce a mysl a vědomě nás propojuje s vnitřním tanečníkem – tou inteligencí, která námi pohybuje, aniž to řídíme racionální myslí, díky níž nám fungují všechny orgány, aniž na to myslíme. Movement Medicine poskytuje nástroje k tomu, abychom se mohli krok za krokem plně odevzdat této síle, a uvolnit tím jedinečný tvořivý extatický potenciál, který je v každém z nás bez ohledu na věk, fyzické schopnosti a tvary, a mohli prožít radost z vlastního tance.


Katharsis dance a Fantazie

Dubravka Radonjic

Čtvrtek 22. března 20:00 - 22:00

Katharsis Dance je kosmická školka pro dospělé, kde karneval naší mysli najde své uspokojení skrze tanec. Kde se děje magie díky tanci. Skrze tanec můžete budovat či rozproudit energii, která stagnuje, a zažívat celkové potěšení jak těla, tak svého ducha, splývající v bytostný celek. Je to prostor, kde budete uchopovat, upevňovat a následovat svoji vlastní autoritu, skrze svůj vlastní rytmus, emoce, potenciál i omezení.


Těď smíš tančit - nepokoj

Dubravka Radonjic

sobota 21. dubna 2018 18:30 - 21:30

Nespokojenost je živena vitální energií. Nepokoj, neukojenost, neuspokojenost – energetická frekvence zaměřená na budoucnost, obrovský tlak našich genů. Základ našeho života. Úsilí o zlepšení, touha po radosti ze života. V pohybu pochopíme, jak se otevřít této energii, nesnažit se jí kontrolovat, obhajovat, nebo zbůhdarma vybíjet. Jen ji přijmout, vstoupit do ní, dát ji průchod a pocítit její efekt.