druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Večery

Koncerty, setkání, džemy kontaktní improvizace, představení .. vždy jiné a otevřené pro vás i vaše přátele.


INdeepenDance

Kateřina Stejskalová

Úterý 25. června 19:30 – 22:00

Lektorka tance Movement Medicine provází taneční praxí, která probouzí a sjednocuje tělo, srdce a mysl. Poskytuje nástroje k tomu, abychom se mohli krok za krokem plně odevzdat síle, která s námi hýbe, a uvolnit tím jedinečný tvořivý extatický potenciál, který je v každém z nás bez ohledu na věk, fyzické schopnosti a tvary. Taneční meditační praxe pro kohokoli, kdo se chce odevzdat tanci ve svobodném, podporujícím, nekonkurenčním prostředí za doprovodu různorodé hudby z celého světa.


Kiva Vibe

Dubravka Radonjic

Čtvrtek 20. června 20:00 - 22:00

Nekonečný 5D taneční seriál. Místo pro vývoj abstraktní řeči těla a stimulaci imaginace. Místo, kde se rozmanitost naší mysli vtěluje do našeho pohybu a náš pohyb zvedá vibrace mysli i celého bytí. Místo, kde lze tvořit, hrát si a prociťovat, sledovat naše nelineární tendence, vézt se na emocionálních vlnách a vzápětí je opouštět. Místo, kde se destiluje esence našich 6 smyslů, které se rozvíjejí skrze nezkrocený tanec.


Džemy kontaktní improvizace

Zita Pavlištová

Pátek 21. června 20:00 - 22:00

Opatrná ladění, setkání tance a hudby v jednom prostoru. Prožití příběhů a nálad, které krouží kolem nás nebo které nosíme nevyřčené v sobě. Je na nás, dokážeme-li si naslouchat.


Oslava života v duchu Aztécko toltéckých tradic

Temok Cozcacuahutli (Mexiko)

Pondělí 8. července 17:30 - 21:00

Život je v létě v plném proudu, všechna zvířata mají dostatek tepla a naplňují přírodu, stejně jako stromy a rostliny zelenající se zdravím a vlnící se v prohřátém vzduchu. Pojďme společně oslavit tento zázrak zvaný život a jeho posvátnost ve společném kruhu v duchu aztécko-toltéckých tradic pod vedením Temoka Cozcacuahutli.