druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Dlouhý džem kontaktní improvizace - Praha

23. – 25. března 2018

Dlouhý džem je příležitost vyladit tělo a mysl na taneční frekvenci a zůstat na ní celý víkend. Vést se na vlně měnících se nálad, jemně naslouchat sobě i ostatním, uvolnit mysl do těla a nechat se vést siločárami pohybu.

Otevírá se možnost potkat se s neznámými tanečníky z daleka. Čas vyzkoušet svou odvahu a radikálně experimentovat. Nechat se vést pokud jste vždy vedli, převzít iniciativu, pokud jste zvyklí čekat. Klíčem je naslouchat v každý okamžik. Tomu, co se děje uvnitř a kolem nás.

Těla, mysl a prostor se na sebe ladí. Nacházejí vzájemný vztah a odhalují hlubší smysl. Vzájemně se podporujeme v odvaze, v otevřenosti, v citlivosti, ve zvědavosti. Pěstujeme schopnost naslouchat si.

Když pozorujete měnící se tvary a formy skupiny, vidíte, že kontaktní improvizace v sobě obsahuje živoucí vědomí na různých úrovních, od individuálního až po vědomí celé skupiny. Náhlá uvědomění, přesahy a souvislosti.

Tančíme na výjimečném místě, v klenutém sále, který je ukrytý v centru města mezi dvorky a domy a Slunce tam padá shora. Ponořeni do nepřetržitého toku pohybu, který odráží proměny nálad, obrazů a zvuků. S otevřeným vnímáním, s ochotou být naplno v každé situaci.

My, co jsme tu doma, očekáváme vás všechny, co přijdete z dálky. Těšíme se na všechno nové, co sem přinesete. Směs rozdílných zkušeností z mnoha vzdálených míst.

Příjměte naše pozvání a předejte ho všem, o kterých víte, že by je to mohlo zajímat.

Čas
pátek 19 – 22h, sobota 10 – 13h, 15 – 18h, 20 – 23h, neděle 10 – 13h, 14 – 17h

Nocleh
Přespat můžete ve vlastním spacáku přímo na sále, nebo v menších prostorách nedaleko, které pro vás budou připraveny.
(300 Kč za noc)

Cena 1 500 Kč za celý džem.
Pokud budete chtít přijít pouze na jeden tříhodinový blok (za 350 Kč), dejte nám vědět, je to možné. Pro rezervaci místa s nižší cenou za celý džem je třeba předem uhradit zálohu 600 Kč.

Rádi byste se zúčastnili tohoto setkání? Rezervujte si místo!

Máte ve svém prohlížeči vypnutý javascript a tak se zobrazuje neinteraktivní varianta formuláře. Pozorně kromě zadání svých údajů také zkontrolujte, že souhlasí dílna, čas a lektor události, o kterou máte zájem.

při příležitosti:  
lektor:  
datum:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.