druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Extatický tanec a devět energetických funkcí

čtvrtek 31. května 19:00 – 22:00

Prastará tajemství vytváření posvátného prostoru, který září a aktivuje naši extatickou zkušenost na tanečním parketě… a pak i mimo něj. Dílna extatického tance se skládá ze dvou částí. První část – učení se principu devíti energetických funkcí, následuje část druhá – samotná praxe v níž zažijete Ecstatic Dance Evolution a zároveň budeme mít šanci v něm integrovat předchozí principy.

Devět energetických funkcí je odvozeno z kabalového mysticismu a používá principy přírody, které mohou být přeneseny do těla, aby se aktivovaly přesuny energie. Tu pak lze využít k tomu nejlepšímu v extatické praxi jednotlivce i skupiny. Pro naše účely je s každou funkcí spojený archetyp, který dodává kreativní náboj naší společné taneční hře. Cítili jste se v tanci někdy jako válečníci, šamani, kouzelníci nebo léčitelé? Pokud ano, už se dokážete ladit na tento kouzelný a přirozený proces.

Vědomé spojení devíti energetických funkcí s unikátním procesem Ecstatic Dance Evolution poskytuje hlubokou praxi. Je to cesta, jak posílit naše přirozené já, náš posvátný prostor a spojit se jeden s druhým při spoluvytváření hluboké extatické zkušenosti pokaždé, kdy tancujeme!

Sydney Samadhi (USA)

Na své první návštěvě v Praze bude Samadhi sdílet svůj přístup k extatickému tanci. Je to porozumění jeho principům i jeho pravidelné praktikování, které mnoha lidem přináší tranformaci stejně jako spoustu zábavy.

Samadhi vytvořila Ecstatic Dance Evolution a vede jej v Houstonu v Texasu. Rozšiřuje ho a propojuje jednotlivá jeho centra po celém světě. Exstatic Dance Evolution staví na transformační povaze extatické praxe. Její záběr sahá od současného tance 5 rytmů až k váženým védským, řeckým, kabalovým, taoistickým a ezoterickým mystickým tradicím. Exstatic Dance Evolution poskytuje přirozené a soudržné základy pro individuální i společenský růst, svobodu, jednotu a vývoj.


Cena 520 Kč při platbě zálohy 220 Kč do 27. května. Poté cena 600 Kč.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!


dílna:   Extatický tanec a devět energetických funkcí | čtvrtek 31. května 19:00 - 22:00 | Sydney Samadhi (USA)
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.