druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Přednáška o metodě Human Design

pondělí 17. září 19:00 – 21:00

Zveme na přednášku o systému Human Design, který mapuje naše vědomé i podvědomé úrovně a vzorce chování.

Tento systém nám může ukázat, proč se chováme tak, jak se chováme a proč děláme to, co děláme. Hlavně nám může sdělit, co dělat, abychom mohli co nejpřirozeněji vyjádři tvlastní potenciál a podle čeho a jak se v životě rozhodovat.

Pojďte zjistit, kde a jak vznikají naše zacyklená podmínění a jak z nich lze vylézt ven! Pojďte se dozvědět více o Human Design, který je známý po celém světě již přes třicet let a je podprahově revoluční tím, že nás přivádí k naší jedinečnosti a naší vlastní autoritě, potažmo našemu mistrovství!

Chystaná přednáška představí sytém Human Design zájemcům, kteří se chtějí přiblížit své vnitřní autoritě a souladu s ní.

O metodě Human Design

Human Design je vysoce precizní sebepoznávací systém, je syntézou pokročilých novodobých věd jako jsou genetika, kvantová fyzika, biochemie, systém nervové výživy a starodávných věd jako jsou západní a východní astrologie, hinduistický systém čaker, kabala a I-ťing-Kniha proměn, které lidstvo zásadně ovlivnily.

Human Design je zcela exaktní, dokáže precizně definovat, rozebrat a uchopit vaši podstatu, směrovat ji tam, kde je to správné, ať se to týká jakékoliv oblasti vašeho života.

Nejde o žádnou techniku ani cvičení, nejedná se o nic spirituálně morálního. Je to znalost popisující mechaniku vašeho vnitřního nastavení, která radí podle čeho a jak se v životě rozhodovat. Je to cesta k vnitřní autoritě.

Doslova mapuje všechny vaše vědomé a nevědomé části, váš genetický otisk a vrozené dispozice. Vysvětluje nám, jak funguje naše unikátní vnitřní vedení, kde jsme zranitelní a co je v nás stabilní, a tudíž se o to vždy můžeme opřít.

Dubravka Radonjić

certifikovaný Human Design analytik

S Human Designem jsem se potkala v roce 2007 a od té doby ho studuji, procházím vlastním procesem a experimentuji s rozhodováním se podle svojí strategie a autority. Dnes jsem profesionální Human Design Analytik.
Moji učitelé z oblasti Human Designu byli a jsou: Ra Uru Hu (člověk, který před třiceti lety uskutečnil Human Design), Alokanand Diaz Your Own Authority), Genoa Bliven (Human Design America).

Podle HD mechaniky jsem Intuitivní-šokující Generátor, který prochází cykly zrání skrze pokusy a omyly, zkoumá to, co funguje a nefunguje, vyvíjí pevnou základnu, vlastní autoritu, o kterou se může opřít. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb “spirit” těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli závíslí na jiné autoritě, než je jejich vlastní.

Cena 450 KčDubravka také nabízí individuální konzultace, více se dočtete zde.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!


chci rezervaci na:   Human Design - přednáška | pondělí 17. září 19:00 - 21:00 | Dubravka Radonjić
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.