druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Individuální konzultace dle Human Design

Obecné pravdy a moudra nám často neslouží. Nevychází totiž z naší zkušenosti a svým způsobem blokují harmonický vývoj naší osobnosti. Přesto se o ně opíráme a slepě jim věříme.

Human Design je vysoce precizni sebepoznávácí a koučovaci systém, je syntézou pokročilých novodobých věd jako jsou genetika, kvantová fyzika, biochemie, systém nervové výživy a starodávných věd jako jsou západní a východní astrologie, hinduistický systém čaker, kabala a I-ťing -Kniha proměn, které lidstvo zásadně ovlivnily.
Human Design nabízí v podobě mapy Váš genetický otisk. Jednoduše zobrazí Vaše vědomé a nevědomé vzorce chování, vnitřní vedení a uspořádání.

Získáte tak jedinečnou znalost sebe samého.

Jaké je moje vnitřní nastavení a podle čeho se mám rozhodovat? Co je pro mé tělo a osobnost skutečně přirozené potažmo zdravé?

Proč se někdy cítím v úzkých a jak se z takového stavu mysli dostat na správnou cestu k sobě samému? Jak může správně (harmonicky) fungovat mechanika mého těla a osobnosti, když je permanentně rušena cizí energií a vzorci, jež přebírám ze svého okolí?

Co konkrétně podmiňuje můj systém? Čeho se tak pevně držím, že mi to nedovolí se v životě posunout dál?

Problém není v energii z okolí ale v tom, že se s ní již od momentě narození nechtěně identifikujeme. Na této falešné identitě můžeme být závislí po zbytek svého života.

Jak projevit své talenty a jak být v souladu se svým posláním?
Které kvality v sobě uznávám a se kterými bojuji?
Jak kreativně používat svojí mysl, aby pracovala pro mne a nevytvářela mentální útlak? Kde leží řešení mých osobních problémů, se kterými si nevím rady?

Nasledování vlastní strategie a vážení si své autority vede k sebedůvěře. Vede k tomu, abychom na nikom a ničem nebyli závislí. Doopravdy věřit můžeme jen sami sobě. Nikdo nás nebude znát stejně dobře a rozumět nám, jako my sami.

Tak proč si tu cestu neusnadnit?

Partnerské a individuální výklady

Jeden vesmír, dva rozdílné světy. Přitahují i odpuzují se, každý má jiné uspořádaní kosmického řadu, každý má jedinečnou mechaniku, podle které funguje. Co platí pro jednoho, nemusí platit pro druhého, ale i tak mohou kráčet vedle sebe.

Co všechno v nás je v harmonickém spojení s tím druhým, v čem sme v souladu? Co je v nás zcela rozdílné a přináší konflikty? Skrze co spolu rosteme a doplňujeme se? A jak to vše použit pro vývoj osobní a v partnerských vztazích?

Doba sezení 90 – 120min

Cena 4000Kč

Tematická konzultace

Individuální konzultace, je vhodná pro ty, kteří se točí ve stále stejných tématech a cítí se ve stresu, protože nevědí, jak z tohoto cyklu ven. Jakoby kolem sebe měli neviditelný závoj, který jim neumožňuje prohlédnout za něj.

Konzultace Vám pomůže správně nasměrovat energii ať už k rozuzlení tématu, který aktuálně řešíte, nebo k vnitřnímu rozletu, seberealizaci. Podíváme se s pomocí Vaší Human design mapy kde a kde vzniká blokace energie a tím problém a následně stres. Zaměříme se na místa, která tvoří iluze v mentálním poli a nedovolují, abyste se uvolnili vnitřně i ve svém životě.

Doba sezení 60 – 90min

Cena 1500Kč

Dubravka Radonjić

certifikovaný Human Design analytik

Human Designem intenzivně studuji a zkoumám již více než 10 let a i já sama díky němu procházím vlastním procesem a zužitkovávám výhody rozhodování se podle svojí strategie a autority. Moji učitelé z oblasti Human Designu byli a jsou: Ra Uru Hu (člověk, který před třiceti lety uskutečnil Human Design), Alokanand Diaz (Your Own Authority) a Genoa Bliven (Human Design America).

Podle HD mechaniky jsem intuitivní generátor, který prochází cykly zrání skrze pokusy a omyly, zkoumá to, co funguje a nefunguje, vyvíjí pevnou základnu, vlastní autoritu, o kterou se může opřít. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb spirit těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli závíslí na jiné autoritě, než je jejich vlastní.

Rádi byste individuální sezení? Objednejte se!


chci rezervaci na:   Human Design - Partnerské a individuální výklady | Dubravka Radonjić
vaše možné termíny:  
  
Human Design - Tematická konzultace | Dubravka Radonjić
vaše možné termíny:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.