kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Individuální setkání s Komalou (únor)

13. – 18. února 2020

Komala poskytuje hodinové „poradenské sezení“, při kterém můžete předložit nejasnou životní situaci. Podle toho, s čím za ní přijdete a také jaké je vaše založení, rozhodne se Komala, jakou techniku použít. Bude možno vše společně rozkrývat formou komunikace, „gestalt“ terapie (celostní psychologie), pomocí čtení energií, uvolnění energií, ale i pomocí Masáže uvědomění centra Hara. Komala také může poskytnout ošetření „Craniosacrálním balancingem“.

Toto sezení může pomoci lidem s nevyřešenými situacemi ve vztazích nebo v jakékoliv situaci, kde se člověk cítí uvězněn a chtěl by jí více porozumět.

Otevřené setkání

Při tomto setkání použijeme vhodnou metodu – poradenství, zrcadlení, čtení energie, uvědomování emocí, vyjádření tělem a hlasem, gestalt terapii, masáž vědomí hara, kraniosakrální vyrovnání, atd. … tak abych vám pomohla prozkoumat vaši současnou životní situaci.

Řešíte-li konkrétní životní téma či situaci – ať je to vztah s někým, se životem nebo s vámi samotnými, vneseme do situace jasnost a najdeme způsob, jak oddělit jednání a energii, kterou do toho nevědomě vkládáte. Tato osvobozená energie pak bude k dispozici vám a můžete ji využít k dalším krokům ve vašem životě.


Masáž vědomí hara

Masáž vědomí hara je jemná energetická práce s tělem, během které vnášíme vědomí do hara. Hara je zdrojem naší životní energie, nachází se v břiše asi dva centimetry pod pupkem.
Masáž vědomí hara využívá energetického otevření skrze doteky a tlak na body v různých částech těla a hlubokou a jemnou masáž v oblasti břicha. Právě v břiše se nám ukládají napětí a nevyřešené emočně náročné zkušenosti.

Klient při masáži mluví o tom, co se právě děje uvnitř a to mu napomáhá plně si uvědomit fyzickou, emocionální a mentální úroveň a obnovit napojení s prazákladní vnitřní důvěrou a přítomností.

Dynamika vztahů

Dynamika vztahů pracuje s tématy ve všech vztazích – mezi partnery, milenci, členy rodiny, spolupracovníky, přáteli a také se vztahem k sobě samotnému.

Ve většině vztahů jsme velmi těsně emocionálně a energeticky provázáni s tím druhým. To je příčinou našich těžkostí při jednání: ztrácíme jasnost a nedokážeme rozpoznat naše skutečné pocity v konkrétní situaci. Proto nejsme schopni jasně vyjádřit své potřeby a uchýlíme se k obviňování a posuzování toho druhého nebo se cítíme jako oběť životních okolností.

Tato práce vám odkryje jakou dynamiku ve vztazích využíváte a do jakých rolí vstupujete. Napomůže vám najít tvořivý způsob, jak vytvářet vztahy na nové úrovni.
(pro jednotlivce i páry)

Čtení energie

Při tomto sezení diagnostikuji vaši energii. Vycházím z čakrového systému, který slouží k vysvětlení vývoje lidského vědomí na tělesné, emocionální, mentální a duchovní úrovni.
Čtení energie zachytí jak prožíváte život v současné chvíli. Pomocí slov a vhodných technik vyjasníme otázky, které se vynoří, a zharmonizuji a vyrovnám vaši energii.

Cena osobního sezení je 1 800 Kč.

Sezení budou probíhat 13. – 18. února 2020.

Pokud byste rádi využili tlumočení, nezapomeňte to prosím uvést při vyplňování rezervačního formuláře. Cena tlumočení je 400 Kč za sezení.

Objednat se můžete také na telefonním čísle 725 449 409.