druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Individuální terapie se Xolotlem

aztéckým strážcem moudrosti

srpen 2017

Šamanské léčení

Klasické léčení se zvukem bubnem, pery orla a kondora a jiných silových ptáků, léčivými krystaly a písněmi. Zahrnuje studii energetické mapy TONALAMTL klienta podle mayského kalendáře.

Tonalamatl nabízí hluboký, mystický pohled do našich životů skrze archetypy přírodního světa a toltéckou numerologii. Na základě kalendářních údajů klienta (datum, hodina a místo narození) je prostudována jeho latentní životní dráha, jeho rysy a životní situace. Dominantní živel každého z nás (voda, vítr, země nebo oheň) otevírá energetické i symbolické možnosti.

Cena 2 000 Kč. Délka sezení je 90 minut.

Léčení dle mexických tradic lidového léčitelství

Typ léčení, které zahrnuje očistu pomocí vejce a živých aromatických bylin a květin.

Cena 1 500 Kč. Délka sezení je 60 minut.

Sobada y Apapacho

Typická terapie v Mexiku, při níž se používá léčivý síla rukou a vnitřní energie terapeuta se spojuje s vnitřní energií pacienta.

Cena 1 500 Kč. Délka sezení je 60 minut.

Kompletní masáž

Speciální masáž pomocí různých technik využívajících zvuk nebo muzikoterapii, aroma nebo aromaterapii, přenos léčivé energie do sedmi úrovní bytosti, která vede k úplnému léčení a harmonizaci.

Cena 2 000 Kč. Délka sezení je 90 minut.

Očista a prostorová magnetizace

Očista, povzbuzení a dodání energie z harmonizačních dimenzí, je jedna z tradičních mexických technik. Letos v létě sdílíme tuto možnost v České Republice. Vůně kopálu, obětiny, orlí pera, zvuky lastur a nástrojů při slavnosti přitahují čisté harmonizační energie.

Xolotl může provést očistu domu, pokoje, kanceláře, zahrady, čehokoliv, co si budete přát zharmonizovat, nebo očistit. Je důležité vybrat k očistě čas ze silných částí dne – za úsvitu, v poledne, za soumraku nebo v noci. Připravit prostor pro praxi a oltář na obětiny (v domě, na terase nebo na zahradě), květiny a čistou vodu (pokud možno pramenitou nebo z řeky)

Cena je 2 000 Kč. Doba trvání cca 90 minut.

Rádi byste individuální sezení? Objednejte se!


chci rezervaci na:   Individuální terapie se Xolotlem | Xolotl
vaše možné termíny:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.