druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Konečně pořádný objetí

23. – 24. září 2017

Objetí, jak ho ještě neznáte. Opravdové, plné síly a bez odstupu. Fyzická forma objetí, něco, co umožňuje uchvátit, unést, povalit… a také poddat se, vnímat, přitisknout se, ale hlavně zůstat spojeni.

Objetí je těžko nahraditelná lidská potřeba, která je v naší kultuře nebezpečně potlačena a nebo stylizována do jednotvárného unylého gesta. My si ukážeme kolik možností to má, jdeme-li do toho naplno. Objetí v akci, to je spousta nových vjemů, odhalení netušené síly a dobrý prostředek k plné účasti.

Pevné objetí, jenž je přitom přizpůsobivé a tvárné nám poskytuje solidní základnu pro komunikaci s dalším člověkem v pohybu. Aby informace mohly hladce proplouvat mezi dvěma odlišnými vesmíry lidských těl, hledáme, jak vyplnit všechny mezery mezi námi a použít všechny dostupné kanály k tomu, abychom se mohli vnímat, poslouchat, následovat, podpírat, vést, přenášet, stahovat, nadlehčovat…

Workshop kontaktní improvizace a pohybová hra. Přijďte si rozšířit pohybový slovník, aby byly vaše fyzické dialogy ještě pestřejší a bohatší. Dám-li více lásky, lepším tanečníkem, bojovníkem, člověkem se mohu stát.

Zita Pavlištová

Miluje dlouhé, klidné a vědomé pozorování vnitřního pohybu, stejně jako rychlost, ztrátu kontroly a risk – situace, kdy je třeba dát tělu bezvýhradnou důvěru. Ovládá umění pohybu, jehož základem je naslouchání tělu. Ve své práci se dotýká hranic a miluje extrémy. Zkoumá tělo v pohybu a jeho propojení s myslí. Je jednou z mála učitelů kontaktní improvizace v Čechách.

Jakub Zeman

Svou vášeň pro pohyb od malička sytil, kde se dalo. Hledal učitele, kteří přinášejí silné sdělení ve snaze udělat svět lepším místem. Navštívil rozličné pohybové světy. A hlavně našel, co zarezonovalo s jeho duší. Fighting Monkey reprezentuje unikátní přístup, který napovídá, jak pracovat, aby se jeden stal lepším, přizpůsobivějším a silnějším člověkem, který je způsobilý podporovat lidi okolo.

Dílna je intenzivní (sobota a neděle 10 – 17h). Možnost přespání v místě konání pro mimopražské účastníky..

Cena je 2.400 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 1.000 Kč.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!


dílna:  
lektor:  
datum:  
  


Spojení pro platby
číslo účtu: 2800662597 / 2010
nebo
IBAN: CZ2520100000002800662597
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
variabilní symbol: 20170923
zpráva pro příjemce: Vaše jméno
nebo
zpráva pro příjemce: /VS/20170923 Vaše jméno
název účtu: Druna Art, z.s.
adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.