druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Mohendžodáro - Pohled do Vesmíru

přijetí emocí a otevření se důvěře v život

Cyklus čtyř volně navazujících prožitkových seminářů pro ženy, kde se naučíme čtyři ásany ze sestavy Mohendžodáro.

Pohled do Vesmíru – přijetí emocí a otevření se důvěře v život (sobota 14. prosince)

Štavnatá jóni – podpora sexuality (sobota 18. ledna 2020)

„Mohendžodáro je cvičení, které muž nesmí vidět, ale tanec, který vidět musí!“

Tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy, které je vede zpátky k sobě. Umožňuje jim naslouchat svému tělu i duši. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk.

Ásany aktivují energii pánevního dna a skrze ženské orgány ji vedou do srdce a pak dál do celého těla. Tím se tělo posiluje a harmonizuje. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Mohendžodáro aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

Cvičení každé z ásan vyžaduje téměř měsíc. Tento průběh není možné urychlit, nejde totiž jen o provádění pozic, ale především o prožitek, který ženu postupně proměňuje. Každá ásána má jiný význam a potřebuje svůj čas, aby vydala své tajemství a odkryla bohatství. Celý proces je setkáním těla, mysli, emocí a vědomí. Činí ženu krásnou, protože očišťuje duši, zbavuje ji bolestí a vnitřní krása tak může vyjít na povrch. Dlouhodobé cvičení se pozná na první pohled, žena září, zjemní se její rysy, přitom stále stojí pevně na zemi a změny, ke kterým dochází, se projeví v každodenním životě.

Čeká nás práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní Osho meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, ásany z Mohendžodára, harmonizace ženského těla i duše, sdílení a posílení sebe v kruhu žen.

S sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Dílny se konají na Druně a v taneční škole Voila (Školská 12, v blízkosti metra Můstek).

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

Dílna je intenzivní: 9:00 – 18:00. Po předchozí domluvě možnost přespání v místě konání pro mimopražské účastnice. Mohendžodáro je určené pro všechny ženy bez ohledu na věk. Zvládne jej každá.

Místo konání: Druna, Trojická 10

Cena 1 500 Kč za jeden seminář. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 700 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!


chci rezervaci na:   Mohendžodáro - Pohled do Vesmíru | sobota 14. prosince 2019 | Olivie Pospíšilová
  
Mohendžodáro - Štavnatá jóni | sobota 18. leden 2020 | Olivie Pospíšilová
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.