druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Mohendžodáro - tantra jóga (ukázková lekce)

pondělí 10. a 24. září 19:00 – 21:30

ukázkové lekce před zahájením kurzu v dalším semestru

„Mohendžodáro je cvičení, které muž nesmí vidět, ale tanec, který vidět musí!“

Tajemné zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy, které je vede zpátky k sobě. Umožňuje jim naslouchat svému tělu i duši. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk.

Asány aktivují energii pánevního dna a skrze ženské orgány ji vedou do srdce a pak dál do celého těla. Tím se tělo posiluje a harmonizuje. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Mohendžodáro aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

Prostřednictvím dechu i spontánního tance, aktivní meditace se uvolníme do svého těla. Spojíme se samy se sebou, se svou vnitřní ženou. Dopřejeme samy sobě zastavení v pracovním týdnu i občerstvení v ženské energie.

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

S sebou budete potřebovat: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Cena 250 Kč za jednotlivou ukázkovou hodinu. Nutná rezervace místa předem.

Pravidelný kurz Mohendžodára začíná v pondělí 1. října (19:00 – 21:30).

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!


chci rezervaci na:   Mohendžodáro - tantra jóga (ukázková lekce) | pondělí 10. září 19:00 - 21:30 | Olivie Pospíšilová
  
Mohendžodáro - tantra jóga (ukázková lekce) | pondělí 24. září 19:00 - 21:30 | Olivie Pospíšilová
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.