druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Nenásilná komunikace - aby děti a rodiče mohli vzkvétat

19. – 20. května 2018

Seminář nenásilné komunikace pro rodiče a poskytovatele dětské péče, stejně jako pro dospělé děti, které chtějí zlepšit či porozumět komunikaci mezi nimi a svými rodiči.

Souhlasíte s tím, že neexistuje nic odvážnějšího, složitějšího, náročnějšího, vyčerpávajícího a nakonec nejdůležitějšího, než je výchova dětí?

Péče o děti je závazkem k vedení života samotného a mnoho rodičů a poskytovatelů péče o děti strašně trpí myšlenkou, že to musí dělat dokonale.
Aby dospělí a děti mohli prospívat, nabízíme intenzivní trénink pro lidi, kteří si přejí začlenit principy a praxi nenásilné komunikace do svých voleb, které činí coby rodiče nebo poskytovatelé dětské péče.

V průběhu kurzu se zaměříme na témata:

  • Jak chceme, aby se naše děti naučily našim znalostem a našim hodnotám
  • Jak přemýšlíme o tom, co motivuje chování
  • Jak se rozhodujeme naslouchat oběma stranám, jak sobě, tak dětem
  • Jak se rozhodujeme mluvit sami k sobě a k dětem

Nenásilná komunikace nás učí vzájemně komunikovat s dětmi s jasným záměrem v naší mysli a srdci, a s vědomím, že se díváme za chování naše i našich dětí, a místo toho se soustřeďujeme na potřeby, které motivují všechny naše akce. Když lidé zvýší svou schopnost porozumět lidským potřebám, výrazně zvyšují možnosti, které mají k dispozici, aby vychovali děti na základě jejich nejhlubších, uchovávaných hodnot.

Jared Finkelstein (USA)

Jared je akreditovaný trenér Centra pro Nenásilnou komunikaci (cnvc.org), který věří, že v propojeném světě se vše točí kolem kvality spojení. Jako konzultant, facilitátor a učitel se specializuje na komunikaci, která transformuje konflikt na spojení. Do svého pochopení, jak vnést mír do srdcí a harmonii do domovů, vnáší to, co zažil během 14ti let práce s dětmi a rodiči ve školách i mimo školu a dalších 10 let praxe a tréninků v Nenásilné komunikaci.

V současné době sídlí v Berkeley v Kalifornii, kde pracuje jako trenér pro Bay Area Nonviolent Communication (BayNVC), vede workshopy, skupinovou praxi a konzultace pro jednotlivce i organizace.


Jared také nabízí soukromé konzultace pro jednotlivce, páry, rodiny nebo organizace. Tato sezení jsou příležitostí podívat se s podporou na výzvy, které se vyskytují doma nebo na pracovišti. Může to mít formu individuálního koučování, mediace mezi konfliktními stranami, nebo facilitování skupinových procesů. Pro více info nás kontaktujte na druna@druna.cz


Dílna je intenzivní (sobota a neděle 10:00 – 18:00).


Cena 3 200 Kč

Pro rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 1 000 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!


chci rezervaci na:   Nenásilná komunikace - aby děti a rodiče mohli vzkvétat | 19. - 20. května 2018 | Jared Finkelstein
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.