druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Oslava života v duchu Aztécko toltéckých tradic

pondělí 8. července 17:30 – 21:00

Život je v létě v plném proudu, všechna zvířata mají dostatek tepla a naplňují přírodu, stejně jako stromy a rostliny zelenající se zdravím a vlnící se v prohřátém vzduchu. Pojďme společně oslavit tento zázrak zvaný život a jeho posvátnost ve společném kruhu v duchu aztécko-toltéckých tradic pod vedením Temoka Cozcacuahutli.

Temok Cozcacuahutli (Mexiko)

Temok je tanečník posvátného aztéckého tance, zpěvák a umělec z mexického rodu Aztéků – Chichimeků. Přispívá k zachování a rozvoji aztécké duchovní tradice. Jeho umělecká tvorba se prolíná se šamanským nazíráním světa, jeho díla nesou odkaz předků. Vypráví o posvátných elementech, o vztahu člověka a přírody, živých bytostí a kosmu. Zpěvem prastarých duchovních písní nás dokáže zanést až tam, kde sídlí živoucí síly našeho srdce. Tancem, uměním a tradiční hudbou tak podporuje vzestup duchovního vědomí a respektu a děkuje veškerému životu na naší posvátné planetě.

V roce 2017 v Mexiku založil a nyní se stará o Casa de Semillas – Dům Semínek pro zachování čistých a zdravých semínek pro tento čas, stejně jako dalších generací.

Cena 450 Kč. Pro rezervaci místa je nutná registrace předem!

Rádi byste se zúčastnili tohoto setkání? Rezervujte si místo!


při příležitosti:   Oslava života v duchu Aztécko toltéckých tradic | pondělí 8. července 17:30 - 21:00 | Temok Cozcacuahutli (Mexiko)
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.