druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Otevřená lekce Výcviku pro život: Vyživení kořenů

středa 28. srpna 19:00 – 22:00

Výcvik pro život je intenzivní proces prozkoumávání a sebeobjevování. Je to cesta hluboko do našeho vnitřního světa. Na tomto večerním semináři budeme prozkoumávat první čakru, která je základnou a počátkem lidského uvědomění.

První čakra je spojena s našimi předky a se zemí, která nás podpírá a vyživuje. Souvisí s naším fyzickým tělem a základními potřebami a instinkty, propojuje nás do hmotného světa a s elementem země. Je napojena na naše pánevní dno, pohlavní orgány, základnu páteře, nohy, chodidla, i na naše maso a kosti.

Během tohoto večera se spojíme se svým tělem, se svými kořeny a instinkty, abychom tak otevřeli cestu naší přirozené vitalitě, fyzické síle a pocitu ukotvení.

K účasti není třeba být účastníkem kurzu Výcvik pro život, právě naopak – setkání je skvělou příležitostí, jak poznat způsob práce Komaly a Gregora.

Komala de Amorim (Brazílie)

Narodila se v Brazílii, kde absolvovala uměleckou školu a začala zkoumat hlas a spontánní zpěv jako způsob, jak se spojit se svým vnitřním já. Ve dvaceti letech se přestěhovala do Indie a po mnoho let žila v Oshově meditačním centru, kde se učila a zažila různé transpersonální a meditativní terapie, sebe-rozvojové techniky a práci s tělem.

Základ její práce tvoří mnoho let meditační praxe, sebedotazování a pěveckých dovedností, spolu v kombinaci se zkoumáním spirituálních tradic jako je Zen, Súfismus a Tantra, a různých západních terapeutických metod. Má terapeutické vzdělání v Kraniosakrální biodynamice, Primální terapii (uzdravení vnitřního dítěte) a Rekonstrukci sexuality (osvobození sexuality od podmíněnosti chovat se určitým způsobem), Práci s esencemi a Vyrovnávání čaker, Masáži vědomí Hara, Voicing (spontánní a autentický způsob zpívání a projevu), Intenzivní vědomí, Satori, Umění umírání (súfijská cesta života).

„Díky mému vlastnímu vnitřnímu procesu a učení se různým technikám jsem pochopila, že všechny metody mě přivádí k sobě, když je touha hluboká a hledání upřímné. Tuto vášeň sdílím prostřednictvím kurzů a výcviků po celém světě, a tato setkání jsou pro mě velmi cenným učením. Když se lidé společně setkají se záměrem rozšířit svůj život a objevit svou vnitřní realitu, dějí se kouzla, a každý, kdo je toho součástí, roste.“

Gregor Khushru Steinmaurer (Rakousko)

Je systémový terapeut, učitel meditací a nadšený vyznavač zkoumání a studia vědomí a integrálního žití.

Při studiu historie a filozofie v jeho raných dvaceti letech začal pracovat s mystickou školou založenou na učení indického mystika Osha. To ho přivedlo do Indie, do meditačního centra v Puně, kde byl vyškolen a pracoval jako terapeut a vedl skupiny. Učil se a pracoval s různými východními a západními metodami jako jsou: Vědomí záměru, Tibetské pulzační léčení, Zenové poradenství a Gestalt, Bodywork a Masážní terapie, Energetické čtení, NLP, Primální terapie a Léčení traumatu pomocí Somatic Experiencing ® (zkušenosti těla). V posledních letech byla jeho práce hluboce ovlivněna Integrální teorií formulovanou Kenem Wilberem a evoluční spiritualitou Thomase Hübla.

Pracuje na mezinárodní úrovni a vede workshopy zaměřené na sjednocení meditace, terapie a nových přístupů k léčení do moderní formy spirituality. Také vede společně se svou partnerkou Komalou semináře na témata: Mužská-Ženská Polarita, Vědomý vztah, a Výcvik pro život. Důležitým prvkem je také práce s muži na seminářích a delších výcvicích, jež podporují probouzení vědomého mužství.

Cena 300 Kč

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!


dílna:   Večerní lekce Výcviku pro život: Vyživení kořenů | středa 28. srpna 19:00 - 22:00 | Komala de Amorim a Gregor Khushru Steinmaurer
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.