druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Polední jóga

Úterý          12:00 – 13:00 Ashtanga Vinyasa Yoga         Míša
Středa 12:00 – 13:30 Kundalini gong jóga Irena

Ashtanga Vinyasa Yoga

Míša Brožová – úterý

(kromě 13.3., 1.5., 8.5., 15.5.)

Lekce jsou úvodem do systému Ashtanga vinyasa jógy, fyzicky náročnější dynamické jógy. Zkrácená verse sestavy Ashtanga Primary series vnáší do cvičení určitý řád a jistotu. Ashtanga je pro většinu lidí zpočátku příliš náročná, lekce jsou tedy trochu odlehčeny tak, aby byly přístupnější komukoli, ale zároveň stále „výživné“ jako původní Ashtanga. V sestavě se postupuje systematicky krok za krokem, tudíž po určitém čase je člověk připraven na kompletní Primary series. Chcete-li své tělo nechat unášet na vlně dechu, být zcela „tady a teď“, potřebujete-li protáhnout a posílit svaly, máte rádi trochu zdravé bolesti a milujete, když se u cvičení potíte a když můžete zastavit vrtochy mysli, jste vždy vítáni. Levitace téměř jistá!

Cena 150 Kč.

Kundalini gong jóga

Irena Šorfová

(kromě 14.3.)

Kundalini joga a meditace pro léčení těla, mysli a duše ve spojení s léčivými vibracemi terapeutického gongu, který podpoří naší praxi. Tento druh energetické jógy je zaměřen především na probuzení našich skrytých zdrojů, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli.

Cena 200 Kč.

Rádi byste navštěvovali tyto hodiny? Rezervujte si místo!

Máte ve svém prohlížeči vypnutý javascript a tak se zobrazuje neinteraktivní varianta formuláře. Pozorně kromě zadání svých údajů také zkontrolujte, že souhlasí dílna, čas a lektor události, o kterou máte zájem.

hlásím se na:  
lektor:  
datum:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.