druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Polední jóga

Pondělí       12:00 – 13:30     Osm Himalájců                  Soňa
Úterý 12:00 – 13:00 Ashtanga Vinyasa Yoga Míša
Středa 12:00 – 13:30 Kundalini gong jóga Irena
Čtvrtek 12:00 – 13:30 Dokonalá záda Michaela
Pátek 12:00 – 13:00 Ashtanga Vinyasa Yoga Míša

Osm Himalájců

Soňa Šťastná – pondělí

(začíná 17.9.)

Vědomě cílené cviky silně působící na rovině tělesné, emocionální, duševní i mentální. Každá forma je vždy spojena s myšlenkovou aktivitou a je převedena do slovního významu. S ním se při cvičení pracuje, ať již v duchu či nahlas. Podle toho, jakým způsobem zrovna cvičíte, buď svižně a energicky, či uvolněně a meditativně, pocítíte buď povzbuzující nebo uklidňující účinek. Pravidelné cvičení pročišťuje tělo, podporuje jeho pružnost a ohebnost, povzbuzuje všechny vaše síly. Vede k větší koncentraci mysli a vytrvalosti vůle. Už v krátké době pocítíte zvýšenou chuť do života, zlepší se vaše kreativita, vnitřní harmonie a celkový zdravotní stav. “Tyto cviky jsou prosté a právě proto mohou pomoci v těžkých chvílích. Vše jednoduché má silné účinky.”, to praví starý mistr z Himálají.

Cena 200 Kč.

Ashtanga Vinyasa Yoga

Míša Brožová – úterý a pátek

Lekce se 9.11. a 16.11. konat nebude

Lekce jsou úvodem do systému Ashtanga vinyasa jógy, fyzicky náročnější dynamické jógy. Zkrácená verse sestavy Ashtanga Primary series vnáší do cvičení určitý řád a jistotu. Ashtanga je pro většinu lidí zpočátku příliš náročná, lekce jsou tedy trochu odlehčeny tak, aby byly přístupnější komukoli, ale zároveň stále „výživné“ jako původní Ashtanga. V sestavě se postupuje systematicky krok za krokem, tudíž po určitém čase je člověk připraven na kompletní Primary series. Chcete-li své tělo nechat unášet na vlně dechu, být zcela „tady a teď“, potřebujete-li protáhnout a posílit svaly, máte rádi trochu zdravé bolesti a milujete, když se u cvičení potíte a když můžete zastavit vrtochy mysli, jste vždy vítáni. Levitace téměř jistá!

Cena 150 Kč.

Kundalini gong jóga

Irena Šorfová – středa


Kundalini joga a meditace pro léčení těla, mysli a duše ve spojení s léčivými vibracemi terapeutického gongu, který podpoří naší praxi. Tento druh energetické jógy je zaměřen především na probuzení našich skrytých zdrojů, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli.

Cena 200 Kč.

Dokonalá záda

Michaela Marková – čtvrtek


Cvičení vám umožní znovu najít svoji pružnost a sílu. Pomůže vám, aby záda nebolela, pomůže vám pocítit, kolik pohybu, opory a citlivosti je v nich ukryto. Ve chvíli kdy zažijete, jak moc záda ovlivňují váš pocit ze života, začne vám tato práce dávat smysl – protáhnout se, rozhýbat, uvolnit, prodýchat a posílit své tělo. Pracujeme s různými úrovněmi zad, neboť každá z nich je propojena s jinou částí těla a radikálně ji ovlivňuje. Cvičení je kombinací široké škály metod, z nichž si bere to účinné a zároveň jemné, takže cvičení zvládne každý. Na hodinách se tak potkáme s vybranými cviky metody pilates, s balančními cviky, se cviky paní Mojžíšové, rozšíříme pohybové možnosti jemným strečinkem, posílíme záda lehkou jógou a podpoříme účinky dechovými cvičeními.

Cena 200 Kč.

Rádi byste navštěvovali tyto hodiny? Rezervujte si místo!


hlásím se na:   Polední jóga v pondělí: Osm Himalájců | pondělí 12:00 – 13:30 | Soňa Šťastná
  
Polední jóga v úterý: Ashtanga Vinyasa Yoga | úterý 12:00 – 13:00 | Míša Brožová
  
Polední jóga ve středu: Kundalini Gong Jóga | středa 12:00 – 13:30 | Irena Šorfová
  
Polední jóga ve čtvrtek: Dokonalá záda | čtvrtek 12:00 – 13:30 | Michaela Marková
  
Polední jóga v pátek: Ashtanga Vinyasa Yoga | pátek 12:00 – 13:00 | Míša Brožová
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.