kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Ponořeni v extázi

synergie tantra-jógy a extatického tance

neděle 29. března 19:00 – 22:00

Extatická radost je naše podstata. S ní se rodíme. Je tím, čím opravdu jsme. Připojte se k nám v tento večer, v němž se naše těla a srdce spojí s naší divokou energií. Jestliže tantra-jóga připraví tělo, uvolní tenze, které brání proudění potěšení, pak v synergii s ní může být následující tanec úchvatným prožitkem.

Potěšení je naše přirozenost a čeká jenom na to, až ho pocítíme, až se do něj uvolníme. Tantra-jóga nás naladí na nejrůznější frekvence potěšení, jakými jsou dech, tlukot srdce a proudění a vibrace těla, uvolnění a zvýšená citlivost.

Když potom tančíme, probouzíme se, odvazujeme se a jsme uvnitř šťavnatí, bavíme se a zapomínáme na všechny těžkosti, které si s sebou nosíme. V tanci začínáme být opravdoví, svobodní, sami se sebou smíření. Pohyb, to je nářez. Když se skutečně odevzdáváte svému vlastnímu rytmu, vypadáte hustě, tak působivě, tak tajemně, tak svůdně – tak, jak hluboko uvnitř doopravdy vypadat chcete, ale nevěříte, že vypadáte.

Extatický tanec je meditace v pohybu, svobodná forma. Žádné taneční kroky, žádná možnost udělat něco špatně.

Kirsty Yogini (Anglie) a Atmo Chaitanya (Lotyšsko)

Potkali se před mnoha lety a prošli spolu cestu objevování. Poznali jaké je být člověkem, cítit živost, jemnost a srdcem se spojit s vesmírem. Dnes cestují spolu po celém světě a sdílejí s ostatními svůj způsob, jak dosáhnout zvláštního přirozeného stavu zvaného extáze. Několik posledních let poznali řadu různých cest jak k extázi dospět. Cesty které vedou skrze jógu, tantru, meditaci a tanec. Zvláštní otevřenost a ochota vydat se s těmi, které provázejí, do míst, kde se otevírá bytost bytosti, dodává jejich dílnám hlubokou a svobodnou atmosféru.


Cena 500 Kč při platbě zálohy 250 Kč do 15. března.

Cena 650 Kč při platbě zálohy později.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na