druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Příprava na slunovrat v duchu Aztécko toltéckých tradic

neděle 9. června 18:00 – 21:30

Zpěv, buben, meditace a aztécko-toltécký tanec. Slunovratová meditace v duchu starodávných aztécko-toltéckých tradic, kterou provází Temok Cozcacuahutli.

Temok Cozcacuahutli (Mexiko)

Temok je tanečník posvátného aztéckého tance, zpěvák a umělec z mexického rodu Aztéků – Chichimeků. Přispívá k zachování a rozvoji aztécké duchovní tradice. Jeho umělecká tvorba se prolíná se šamanským nazíráním světa, jeho díla nesou odkaz předků. Vypráví o posvátných elementech, o vztahu člověka a přírody, živých bytostí a kosmu. Zpěvem prastarých duchovních písní nás dokáže zanést až tam, kde sídlí živoucí síly našeho srdce. Tancem, uměním a tradiční hudbou tak podporuje vzestup duchovního vědomí a respektu a děkuje veškerému životu na naší posvátné planetě.

V roce 2017 v Mexiku založil a nyní se stará o Casa de Semillas – Dům Semínek pro zachování čistých a zdravých semínek pro tento čas, stejně jako dalších generací.

Cena 450 Kč. Pro rezervaci místa je nutná registrace předem!

Rádi byste se zúčastnili tohoto setkání? Rezervujte si místo!


při příležitosti:   Slunovratová meditace v duchu Aztécko toltéckých tradic | neděle 9. června 18:00 - 21:30 | Temok Cozcacuahutli (Mexiko)
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.