druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Radikální upřímnost

víkend 2. – 3. prosince 2017

Radikální upřímnost je lék stejně jako adrenalinový sport. Lék na šedivou mlhu jednotvárnosti a prázdnoty nenápadně prostupující naším životem. Upřímnost je přirozená, ale chce to také dávku odvahy začít ji praktikovat. V takové míře, že postupně začne projasňovat váš život, vrátí do něj smysl a takové kvality jako vzrušení, radost, lásku, odvahu a soucit.

Pokud to, co cítíme a to, co vyjadřujeme, není totéž, plýtváme časem a energií. Upřímnost je naše potřeba a pokud si ji nechceme dovolit, jako bychom nedělali to, co ve skutečnosti chceme. A jako by nám při tom čas protékal mezi prsty.

Vymýšlíte ohleduplné výmluvy, vyčerpává vás role, kterou od vás čekají a vaše rodina nikdy nevěděla, jak vám je? Teď můžete udělat první krok. Víkend radikální upřímnosti je dost na to, aby nám došlo, o co přicházíme, když si nedovolíme, aby věci zazněly tak, jak jsou.

Radikální upřímnost formoval Brad Blanton (USA) během několika desítek let své psychoterapeutické praxe. Nabízel ji klientům, když si všiml, že jejich společným rysem jsou nevyřčené potřeby a nevyjádřené emoce, někdy spojené se studem či uzavřeností. Poté, co je začall vést k větší opravdovosti a upřímnému projevování, jejich životní situace se začínala proměňovat. Namísto smíření se objevovala radost. Začínali být spokojenější se svými intimními a přátelskými vztahy. Cítili mnohem více chuti do života a dokonce mizely i některé jejich sexuální dysfunkce.

Dnes Brad sdílí s ostatními to, co již tolika lidem pomohlo a co pro sebe nazval radikální upřímností. Učí také budoucí lektory radikální upřímnosti. Díky tomu máme jedinečnou příležitost proměňovat svůj život i u nás. Přijďte si vyzkoušet, jak by se vám žilo ve světě, kde ostatní vědí, co prožíváte, a kde víte, co prožívají oni. Ve světě, kde se můžete volně projevovat bez ohledu na to, co “by to mohlo způsobit.”

Sebastian James

Je skvělým žákem Brada Blantona a dokáže navodit tu pravou atmosféru pro upřímnost. Má výjimečný dar sdělovat věci přímo, důrazně, bezprostředně a přitom pokojně a soucitně. Přestože také vystudoval psychologii, nebyl klasickým přístupem příliš nadšen. Místo opatrných krůčků okolo je mu bližší rázný krok k věci a místo tradičního odstupu se od něj spíše dočkáme přátelského sdílení. Jeho specialitou jsou také partnerské vztahy a poradenství. Co učí, to sám žije a své zkušenosti předává dál.

Cena 3 500 Kč

Datum konání: 2. a 3. prosince (sobota a neděle)

Čas konání: 9:30 – 19:00 (sobota i neděle)

Kapacita semináře je omezena na 16 osob.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

Máte ve svém prohlížeči vypnutý javascript a tak se zobrazuje neinteraktivní varianta formuláře. Pozorně kromě zadání svých údajů také zkontrolujte, že souhlasí dílna, čas a lektor události, o kterou máte zájem.

chci rezervaci na:  
lektor:  
datum:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.