Ranní free-dance party

13. července 2020, 8:00 – 9:15

Ranní tanec vás promění, uchvátí a odváže. Netradiční párty hned v pondělí ráno pro ty, kdo chtějí začít nový týden originálně, naplno a v té nejlepší náladě. Party bez bot, bez alkoholu a drog a bez ostychu se naplno ponořit do tance. Spolu ostatními se naladíte na skvělý den. Dva Djs a víc než hodina dobré muziky a v parádně ukrytém sále uprostřed města.

Očekáváni jsou všichni kdo touží prožívat rána jinak.

Zkušenosti účastníků

Tvoje lekce tance jsou pro mne citlivě drženým bezpečným prostorem s krásnou muzikou. Místo připomenutí, jak může být život nekomplikovaný a radostný. Místo překvapení. Někdy také prostor nahlédnutí toho, co se mi nelíbí. Pravdivé zrcadlo vztahování. Prostor ticha. Modlitby. Poděkování a vděčnosti. Úžasu. A tlukotu srdce.
Jana
Taneční večery s Kateřinou otevírají pod jejím citlivým a nenásilným vedením prostor pro hlubokou zkušenost aktuálních stavů vlastní mysli i těla, i pro veselá setkání s druhými.
Petr Lisý

Kateřina Stejskalová

Tanci věnuje 13 let a šet let už provází tanečními večery slovem i djováním. Po řadě seminářů Tance 5 rytmů vstoupila 2009 do učednictví a pak do profesionálního výcviku ve School of Movement Medicine. 2017 se stala akreditovanou lektorkou Movement Medicine. 2019 se vydala vlastní cestou INdeepenDance, v němž spojuje všechny své vlastní zkušenosti z různých směrů.

Matěj Novotný

Matěj hraje jako Dj v několika pražských klubech. Hudbě se věnuje aktivně od šesti let, je zároveň vášnivým kytaristou, vokalistou i tanečníkem. Na holandské škole Humaniversity absolvoval výcvik aktivních společenských meditací, které od roku 2015 v Česku vede.

Cena: 250 Kč

S sebou: pohodlné oblečení na tanec

Rádi byste se zúčastnili tohoto setkání? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na