druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Roztančený bazárek

provází Kateřina Stejskalová

pondělí 29. října 19:30 – 22:00

Jak jinak trávit čas, než obklopeni lidmi, kteří jsou naladěni podobně nebo stejně jako vy? Je přece příjemné bavit se, diskutovat, přinášet, odnášet, vyměňovat a sdílet. A to je to, co vám tento nevšední „bazárek“ umožní. Přijďte si zatančit a obléknout se do nového, pomoci si vzájemně v nalézání svých nových či obnovujících se kvalit skrze sdílení pohybu i oblečení.

Do bazárku přineste oblečení i věci, které jsou ještě hezké, ale pro vás už splnily svůj úkol. Přitom cítíte, že jejich pouť ještě zdaleka nesměřuje mezi odpadky. To, co už nemá v prostoru vašeho života využití, může najít místo v jiných domovech a srdcích. Vyměňujme, sdílejme, obnovujme a recyklujme. Aspoň tímto malým počinem ukážeme, že nám na planetě záleží. Nemusíme už podporovat ten obrovský kolos konzumu, který nás jen zahlcuje. Když uvolníme místo, které zaplňuje naše minulost, otevřeme se novosti, která nedočkavě čeká až bude moct vstoupit.

Oblečení a další věci můžete přinést buď pouze na výměnu nebo také na prodej. Pokud máte věci, které chcete prodávat, dejte na ně cenovky se svým jménem a cenou a přineste si misku či krabičku na peníze označenou svým jménem.

Kateřina Stejskalová

Kateřina je lektorkou Movement Medicine. Tanci se intenzivně věnuje 9 let. Prošla řadou seminářů Tance 5 rytmů a od roku 2009 je učednicí Ya‘Acova a Susannah Darling Khan, zakladatelů School of Movement Medicine v Anglii. Pracuje jako homeopatka a terapeutka. Vystudovala FF UK a prošla mnoha sebezkušenostními výcviky a semináři osobního rozvoje – mimo jiné London College of Classical Homeopathy, homeopatická praxe v Indii, 4 roky výcviku Gestalt terapie, výcvik terapie Cesta u Brandon Bays, práce s léčiteli a šamany z Latinské Ameriky. Nyní je v profesionálním výcviku Movement Medicine.

Vstupné 200 Kč

Rádi byste se zúčastnili tohoto setkání? Rezervujte si místo!


při příležitosti:   Roztančený bazárek | pondělí 29. října 19:30 – 22:00 | Kateřina Stejskalová
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.