druna - náhorní planina

kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Rozvrh


Prázdninový rozvrh

Pondělí

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
18:00 – 20:00 Kontaktní improvizace (Lucie Klosová) .. pouze 21. a 28.8.

Úterý

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
10:00 – 11:55 Kosti v letu (Zita Pavlištová) .. od 22.8.
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová) .. mimo 15.8.
20:10 – 22:00 Tanec Movement Medicine (Kateřina Stejskalová) .. 22.8.

Středa

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace .. 23.8.

Čtvrtek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
10:00 – 11:55 Kosti v letu (Zita Pavlištová) .. od 17.8.
12:00 – 13:00 Polední jóga (Tereza Korcová) .. mimo 24.8.

Pátek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace

Rozvrh od září

Pondělí

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
16:00 – 17:30 Současný tanec (Lucie Klosová)
17:30 – 18:55 Qigong (Markéta Hrdá)
19:00 – 21:30 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová)

Úterý

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:00 – 11:00 Kosti v letu (Zita Pavlištová)
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová)
16:00 – 17:45 Kontaktní improvizace – technika (Zita Pavlištová)
18:15 – 19:15 Feldenkraisova metoda (Ester Jánošiová) .. od 10. října
19:30 – 22:00 Tanec Movement Medicine (Kateřina Stejskalová)

Středa

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:00 – 11:00 Kontaktní improvizace (Zita Pavlištová)
12:00 – 13:30 Kundalini gong jóga (Irena Šorfová)
16:30 – 17:55 Qigong (Markéta Hrdá)
18:00 – 19:30 Hlasová sekce (Markéta Dvořáková)
20:00 – 22:00 Taneční koncerty

Čtvrtek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:00 – 11:00 Kosti v letu (Zita Pavlištová)
12:00 – 13:00 Polední jóga (Tereza Korcová)
17:00 – 18:25 Qigong (Markéta Hrdá)
20:00 – 22:00 Katharsis dance a Fantazie (Dubravka Radonjic)

Pátek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace (Lucie Klosová)
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace