Seznámení s metodou Odhalený hlas

16. července 2020

16:00 – 20:00

alternativní úvod ke dvouletému profesionálnímu výcviku Odhalený hlas

Výcvik Odhalený hlas neznamená učit se zpívat. Jde o to záchránit naší přirozenou schopnost zpívat spontánně, vyjádřit zpěvem to, co uvnitř prožíváme a odhalit svou duši. Takový způsob zpěvu je tvůrčí proces, nástroj k léčení, duchovní zkušenost i moc vyjádřit sebe sama. Volá nás, abychom plně zůstali v přítomném okamžiku a projevili zpěvem to, co se odehrává uvnitř. Své vlastní písně vytváříme spontánně, od okamžiku k okamžiku, vzniká naprosto nový, spontánní jazyk, kterým lze okamžitě a přímo přeložit naše vnitřní prožitky do zvukových vibrací.

Když nasloucháme tomu, co se děje uvnitř nás a dáme tomu svolení projevit se navenek, naše vrozené schopnosti se začínají probouzet. Navazujeme spojení s obrovskou rozmanitostí zvuků, inspirací a tvůrčími možnostmi, které v nás dřímají.

S pomocí jistých dechových a pohybových technik se naučíme dělat ve svém těle prostor pro tu ohromnou škálu zvuků, které uvnitř křičí, aby mohly být vyjádřeny. Jejich osvobození ve vibracích hlasu působí jako balzám, jako vnitřní poselství pro naše tkáně, svaly, klouby a buňky. Hlas otevírá tělo a jím pak může proudit více energie. Schopnost naslouchat je na této cestě stejně důležitá, jako schopnost vyjádřit se. Objevíme jak hluboké může být spojení s vlastním tělem, dechem a nekonečnou škálou vibrací vnitřního světa.

Máte-li hlas a toužíte-li ho prozkoumat, tato metoda vám otevře zcela nový svět.

O výcviku Odhalený hlas

Odhalený hlas je dvouletý profesionální výcvik pro práci s hlasem. Metoda, která přináší expanzi hlasu a zároveň rozpíná kapacitu lidské bytosti. Rozvíjí kompletní škálu podob hlasu, kterých je lidská bytost schopna a spolu s tím probouzí, oživuje a zušlechťuje tělesné, emocionální a duševní oblasti, z nichž hlas vychází. Je to práce, která proniká do všech vrstev hlasu, i do jeho nepoznaných oblastí.

Tento úvodní seminář je bránou ke vstupu do výcviku, je určen těm, kteří neměli možnost účastnit se úvodního semináře avšak nezavazuje k účasti na celém výcviku

Komala de Amorim (Brazílie)

Narodila se v Brazílii, kde absolvovala uměleckou školu a začala zkoumat hlas a spontánní zpěv jako způsob, jak se spojit se svým vnitřním já. Ve dvaceti letech se přestěhovala do Indie a po mnoho let žila v Oshově meditačním centru, kde se učila a zažila různé transpersonální a meditativní terapie, sebe-rozvojové techniky a práce s tělem.

Základ její práce tvoří mnoho let meditační praxe, sebedotazování a pěveckých dovedností, spolu v kombinaci se zkoumáním spirituálních tradic jako je Zen, Súfismus a Tantra, a různých západních terapeutických metod. Má terapeutické vzdělání v: Kraniosakrální biodynamice, Primální terapii (uzdravení vnitřního dítěte) a Rekonstrukce sexuality (osvobození sexuality od podmíněnosti chovat se určitým způsobem), Práci s esencemi a Vyrovnávání čaker, Masáž vědomí Hara, Voicing (spontánní a autentický způsob zpívání a projevu), Intenzivní vědomí, Satori, Umění umírání (súfijské cesta života).

„Díky mému vlastnímu vnitřnímu procesu a učení se různým technikám jsem pochopila, že všechny metody mě přivádí k sobě, když je touha hluboká a hledání upřímné. Tuto vášeň sdílím prostřednictvím kurzů a výcviků po celém světě, a tato setkání jsou pro mě velmi cenným učením. Když se lidé společně setkají se záměrem rozšířit svůj život a objevit svou vnitřní realitu, dějí se kouzla a každý, kdo je toho součástí, roste.“


V době kolem semináře bude Komala také poskytovat individuální poradenská sezení.


Článek o Komale v časopisu Regenerace.

Dílna je otevřená všem bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Po předchozí domluvě možnost přespání v Druně pro mimopražské účastníky.

Cena 2 150 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 950 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na