druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Spirituální stránka NeuroEnergetické terapie

12. – 15. května 2018

NeuroEnergetická terapie je způsob, jak zvyšovat lidský potenciál na maximum. Transpersonální psychologické pojetí NeuroEnergetické terapie zdůrazňuje spirituální povahu léčebného procesu.

Co to znamená spirituální rozměr léčby? Právě to, co slavný švýcarský psychiatr Carl Jung nazval numinozitou – stále přítomný dech, který nelze nikdy dokonale poznat. A také to, co americký psycholog Williams James nazval nevýslovným – nehmatatelná, zřetelná přítomnost. A o čem česko-americký psychiatr Stanislav Grof mluví jako o vyjádření věčné filozofie. Jak vstoupit do této nadčasové moudrosti v procesu léčení? Jak vystoupit z omezeného prostoru vlastních možností a pokorně se přidat k Dechu Života, podporovat ho a sloužit mu?

Tyto otázky jsou tématem čtyřdenního semináře, který zkoumá, jak se stát přístupnější pro samoobnovující sílu Dechu Života. Jak mu být přístupný během ošetření, zatímco se stáváte jeho kanálem. V průběhu si také zopakujeme základní principy NeuroEnergetické terapie, prozkoumáme způsoby jak “angažovat” léčebný proces. Zjistíme, proč NeuroEnergetická terapie vytváří cílový model pro energetickou medicínu a vůbec léčbu. A to, čím zde projdeme, nás doufejme povede blíž a blíž k tomu, co je opravdovou podstatou léčení.

Komu je určen

Jako postgraduální kurz je tento seminář určen kraniosakrálním terapeutům. Zároveň je to závěrečný seminář výcviku NeuroEnergetické terapie. Studenti, kteří absolvovali všechny semináře, a splnili další požadavky kurzu, obdrží diplom. Ti, kdo se zůčasnili předchozích seminářů NeuroEnergetické terapie (a neabsolvovali všechny semináře) budou vítáni, pokud je téma zajímá. Těšíme se, že tímto spolu dokončíme velkou cestu k NeuroEnergetické terapii!

Studijní plán tříletého profesionálního výcviku v NeuroEnergetické medicíně

Roger Gilchrist, MA, RPE, RCST (USA)

Roger je transpersonální psychoterapeut se širokým spektrem zkušeností v posilování lidského potenciálu. Studoval přímo se Stanislavem Grofem, Jacqueline Small a Williamem L. Mikulasem. Publikoval mnoho článků o transpersonální psychoterapii v odborných časopisech.

V roce 1991 založil Wellness Institute jako školu Polaritní terapie a byl také víceprezidentem Americké asociace Polaritní terapie. V roce 1998 k výuce přidal Výcviky Biodynamické kraniosakrální terapie. Od té doby dovedl k závěru profesionální tréninky v USA, Austrálii a Evropě. Je také autorem knihy Kraniosakrální terapie a energetické tělo (dostupná v češtině). Kraniosakrální biodynamiku studoval přímo u jejího zakladatele, Franklyna Sillse, a asistoval mu při jeho profesionálním tréninku v letech 1998-2002.

Dnes mezinárodně vyučuje energetickou medicínu a pokročilé kurzy Biodynamické kraniosakrální terapie. Do své výuky přidává prvky skutečně holistického přístupu ke zdravotní péči.

Dílna je intenzivní (sobota – úterý 9:30 – 18h). Možnost přespání v místě konání.

Cena 17 800 Kč s DPH.
(Cena 14 711 Kč bez DPH)

Roger bude také poskytovat individuální ošetření v dopoledních a odpoledních hodinách v pátek 11. května v ceně 3 100 Kč. Pokud byste k sezení rádi měli také tlumočení, nezapomeňte to uvést při vyplňování formuláře. Cena tlumočení je 400 Kč.

Rádi byste se účastnili tohoto výcviku? Rezervujte si místo!

Máte ve svém prohlížeči vypnutý javascript a tak se zobrazuje neinteraktivní varianta formuláře. Pozorně kromě zadání svých údajů také zkontrolujte, že souhlasí dílna, čas a lektor události, o kterou máte zájem.

chci rezervaci na:  
lektor:  
datum:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.