druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Tanec jako modlitba - Před slunovratem

sváteční večer vědomého spontánního tance

sobota 21. prosince 18:30 – 21:00

Sváteční taneční večer s lektorkou tance Movement Medicine Kateřinou Stejskalovou. Čas pro zastavení se ve vědomém pohybu, se sebou samým i s druhými. Období vánočních svátků nás zve k hlubokým kontaktům s božským v nás i kolem nás. Tanec dává formu neviditelnému. Můžeme vyjadřovat pohybem to, co se těžko vyjadřuje slovy, a proměňovat tak svůj tanec v modlitbu. V tanci a ve spojení s tělem, je snazší otevřít dveře, za které jsme nevědomky zavřeli přirozenost a divokost své duše.

Přijďte, abychom spolu oslavili vše, co chceme, ať je to pro vás cokoliv. Můžete přijít na jeden večer i na všechny, přijít takoví, jací právě jste. Pozveme opravdovost ze svého nitra, aby naplnila každý náš pohyb, každý náš krok.

Kateřina Stejskalová

Tanci se věnuje vášnivě. Po intenzivním období Tance 5 rytmů vstoupila do profesionálního výcviku u Ya‘Acovova a Susannah Darling Khan ve School of Movement Medicine. Prošla mnoha sebezkušenostními výcviky a semináři osobního rozvoje včetně London College of Classical Homeopathy, homeopatické praxe v Indii, 4 roků výcviku Gestalt terapie, výcviku terapie Cesta u Brandon Bays, práce s léčiteli a šamany z Latinské a Severní Ameriky. Dnes je lektorkou INdeepenDance a hloubka, s níž dokáže provázet tanečními večery, ve vás zanechá nesmazatelnou stopu.

Vstupné 300 Kč

Rádi byste se zúčastnili tohoto setkání? Rezervujte si místo!


při příležitosti:   Tanec jako modlitba - Před slunovratem | sobota 21. prosince 18:30 - 21:00 | Kateřina Stejskalová
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.