druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Tanec silových zvířat Afriky

sobota 4. srpna 2018

Protančete se energií silových zvířat Afriky a napijte se z jejich síly, moudrosti a živosti! Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem. Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran. Protančíme do naší přirozenosti a vnitřní “divočiny”, objevíme skryté aspekty naší osobnosti.

Energie Afriky je energií Země ve své prapůvodní podobě… zemitosti, rytmu bubnu, tepu srdce.

Na naší cestě se můžete setkat např. s žirafou, která nám říká: „Vidím svůj život z uzemněné, jasné a vysoké perspektivy.“ Pomůže vám vidět terén svého života.

Nebo se šimpanzem, který nám může ukázat jednoduchost a radost z bytí naživu. Posiluje hravost, zvědavost, sebe-projevení. Pomáhá nám plně přijímat sebe sama v celé naší lidskosti.

Gorila je maximálně silná, plná přirozenosti a sebevědomí, důvěry…

Gepard se pohybuje svižně a dosahuji svých cílů s rychlostí, účinností a soustředěním.

Lev je spojený s přirozenou autoritou a duchovní silou.

…a koho na své cestě potkáte vy?

Slona? Symbol prapůvodní síly, moci a vznešenosti? Nosorožce? Ptáka Klubáka, který se vozí na hřbetu nosorožce a pomáhá ho očisťovat od hmyzu?

Zebra je poznáním mocného spojení protikladů v sobě samém. Pomáhá nám dostat se za hranici černobílého myšlení.

Gazela nám říká: „Cítím se bezpečně se svou zranitelností, mám jasné a ostré vnímání.“

Tento den se protančíme do naší přirozenosti a vnitřní „divočiny“, objevíme skryté aspekty naší osobnosti. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Skočte do toho! Rozproudíte životní energii v celém těle!

Míša Petersen

„Cesta životem mě zavedla až k indiánům Qero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii a Brazílii. Bydlela jsem s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid, učila se u šamanů v Andách na Jihozápadě USA… nakonec mě tato cesta dovedla k setkání s inuitským šamanem Hivshu.“

Míša vede semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Dánsku, Česku, Portugalsku, Španělsku a v zemích Jižní Ameriky. Na svých cestách za původními obyvateli jižní a severní Ameriky prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se jí propojily tři „cesty“ – volný pohyb, komunikace sama se sebou a se zvířaty, práce se šamany a učení se tradičním tancům různých národů…

Dílna je intenzivní: sobota 10:30 – 18:30.

Cena: 1 220 Kč, pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 520 Kč.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!


dílna:   Tanec silových zvířat Afriky | sobota 4. srpna 2018 | Míša Petersen
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.