druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Tanec zimních večerů

27. prosince 2017 – 1. ledna 2018

Konec roku jinak, než jsme to doposud znali. Ocitnout se uprostřed zasněžených lesů a strání. Být pět zimních dní v Orlických horách v domě víc než zbrusu novém, zvaném Žíl. V teple s výhledem na všechnu tu krásu kolem. Být si blízko a zároveň mít dost místa pro sebe.

Každé ráno masáže a vůbec probouzení těla. Dopoledne taneční hodiny, kontaktní improvizace a hry. Potom třebas koupání v ledové vodě pod skálou v soutoku divokých řek, příběhy, vyprávění, vycházky do hor. Vzájemné zasvěcování do dovedností a vědomostí, které máme.

A každý z dlouhých večerů protančíme na džemech tance a kontaktní improvizace s živou hudbou, s kouzlem nečekaného, pokaždé s jinou náladou a vším, co do toho dáme. Džemovat budeme tancem něžným i divokým, propocení a ponoření. To je podle nás boží Silvestr.

Přijet můžete na celou dobu nebo jen na chvíli, na den, na dva, jak vás to bude těšit. Budete vítáni, očekáváni a místo tu pro vás bude připraveno. Až vstoupíte, naslouchejte… Od první chvíle.

Žíl je v podhůří Orlických hor a nachází se v obci Javornice – Přím. GPS souřadnice jsou 50.169522, 16.392851

Zita Pavlištová

Dopolední kontaktní improvizace, masáže a tanec. Umění pohybu, jehož základem je naslouchání tělu. V tanci se dotýká hranic a miluje extrémy. Zkoumá tělo v pohybu a jeho propojení s myslí. Dlouhé, klidné a vědomé pozorování vnitřního pohybu, stejně jako rychlost, ztráta kontroly a risk – situace, kdy je třeba dát tělu bezvýhradnou důvěru.

Jakub Zeman

Ranní práce s Fighting Monkey Zero forms k probuzení těla a nastartování regeneračních procesů, pohybové situace pro rozvoj celého organismu bez omezení umělých forem. . Předává to, co zarezonuje s jeho duší. Fighting Monkey jako unikátní přístup, který napovídá, jak pracovat, aby se jeden stal lepším, přizpůsobivějším a silnějším člověkem, který je způsobilý podporovat lidi okolo.

Hudba

Patrik Pelauch – trubka a klávesy

Michal Turek – violoncello a elektrická kytara

Anna Štěpánová – viola

Cena 5 400 Kč za 5 dní, 4 900 Kč za 4 dny, 4 300 Kč za 3 dny, 3 400 Kč za 2 dny, 2 100 Kč za jeden den a noc. Zahrnuje vše (bydlení a program) kromě jídla, které budeme také improvizovat.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

Máte ve svém prohlížeči vypnutý javascript a tak se zobrazuje neinteraktivní varianta formuláře. Pozorně kromě zadání svých údajů také zkontrolujte, že souhlasí dílna, čas a lektor události, o kterou máte zájem.

chci rezervaci na:  
lektor:  
datum:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.