druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

V objetí Fénixových křídel

21. – 22. října 2017

Tanec pro ženy i muže každého věku, formy i poslání. Protančete se podzimními dny s energií bájného ptáka Fénixe a napijte se z jeho síly, moudrosti a živosti!

Pták Fénix je symbolem obnovy života a cyklických fází. Spolu s ním přicházejí změny a růst. Přináší sluneční i zemské světlo, staré vědění a moudrost. Napomáhá na cestě k nalezení vnitřní rovnováhy a dává nám sílu proměny, která má ohromnou léčivou moc. Ve Fénixovi se setkává moudrost dětství, dospělosti i stáří. Spojuje cykly dne, roku, života, věků a uvádí do kontaktu s kolem života.

Fénix je moudrý a nezničitelný pták duše, s ním porozumíme moudrosti a kráse obnovy. Podle středověké mytologie jeho slzy dokážou vyléčit i velmi hluboké rány a jeho zpěv rozjasňuje mysl a srdce.

V pohybu, tanci i meditaci budeme pracovat s moudrostí, která se vine lidským životem od dětství po stáří, moudrosti smrti a znovuzrození. Uvědomíme si všechny cykly, jimiž jsme už prošli, a které máme teprve před sebou, a načerpáme jejich energii do dalších dnů.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran. Dovolte si obnovit své síly, být tím, kým opravdu jste, a jako Fénix vstát z popela a rozproudit životní energii v celém těle!

„Fáze kratší, fáze delší,

cykly velké, cykly malé,

energie ve spirále

navrací se neustále.

V očistném ohni vzplanu,

z popele znovu vstanu,

podobně jednoduše,

má se to s cestou duše.

Jsem pták slunce, z jeho svitu žiji,

nabiji tě novou energií.

Ze slunečního města

se vine moje cesta.

Nesu s sebou očištění,

jež ti život v lepší změní.“

Jeanne Rulandová: „Duše zvířat“

Míša Petersen

„Cesta životem mě zavedla až k indiánům Qero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii a Brazílii. Bydlela jsem s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid, učila se u šamanů v Andách na Jihozápadě USA… nakonec mě tato cesta dovedla k setkání s inuitským šamanem Hivshu.“

Míša vede semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Dánsku, Česku, Portugalsku, Španělsku a v zemích Jižní Ameriky. Na svých cestách za původními obyvateli jižní a severní Ameriky prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se jí propojily tři „cesty“ – volný pohyb, komunikace sama se sebou a se zvířaty, práce se šamany a učení se tradičním tancům různých národů…

Dílna je intenzivní (sobota 10:00 – 17:00, neděle 10 – 15h).

Cena je 2 300 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 1 000 Kč.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!


dílna:  
lektor:  
datum:  
  


Spojení pro platby
číslo účtu: 2800662597 / 2010
nebo
IBAN: CZ2520100000002800662597
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
variabilní symbol: 20171021
zpráva pro příjemce: Vaše jméno
nebo
zpráva pro příjemce: /VS/20171021 Vaše jméno
název účtu: Druna Art, z.s.
adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.