druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Vědomý trénink - fyzická rovnováha

úterý 18:00 – 19:20

23.ledna – 27. února 2018 (6 lekcí)

Večerní cvičení, jehož cílem je dosáhnout jednoduchosti osvobozením se od tělesné hmoty. Prostřednictvím cvičení řízeného naším dýcháním budeme naše těla trénovat tak, abychom hlouběji poznali naši tělesnou strukturu, posilování svalů a růst vlastní flexibility.

Praxe nás povede k recyklaci naší fyzické energie, k objevování společných a jednoduchých událostí našeho těla, k maximalizaci konkrétních akcí a zodpovědnosti nad svým zdravím, životem a naší silou.

Praxe je jemná, pomáhá obnovit poškozené tkáně, což je důvod, proč se doporučuje každé osobě, a zvláště lidem, kteří mají nebo měli nějaké fyzické zranění. Doporučujeme cvičení také lidem, které trápí vyhřezlé plotýnky. Budeme protahovat a posilovat svaly tak, aby v takovém případě nedocházelo k utlačování sousedních nervů a předešli jsme s tím spojené neodbytné bolesti.

Carolina Arandia (Argentina)

Začala jsem trénovat jako tanečnice poté, co mi vyhřezly dvě plotýnky v oblasti bederní páteře. Zranění se stalo mým průvodcem, silou a mým omezením. Naučila jsem se porozumět limitům jako síle, jako příležitosti otevřít jiné cesty, rozšířit možnosti a udělat ze zdraví prioritu.

Začala jsem studovat lidské tělo z nového vnímání, dokázala jsem cítit jiný rozměr, kterým je vnitřní komunikace, a odtud otevřít komunikaci pro vnější svět. Pouze tím, že tělu dovolíme mluvit (ne ho blokujeme nebo unikáme), můžeme naslouchat, a nasloucháním se tělo transformuje a léčí samo: to je v naší lidské přirozenosti.

Zálohu 290 Kč za první lekci je pro rezervaci místa třeba uhradit na účet. Doplatek 1400 Kč za zbývajících 5 lekcí, během kterých již bude kurz probíhat v uzavřené skupině, je třeba uhradit bezprostředně po první lekci, pokud vás Carolinina práce osloví.

Rádi byste navštěvovali tyto hodiny? Rezervujte si místo!

Máte ve svém prohlížeči vypnutý javascript a tak se zobrazuje neinteraktivní varianta formuláře. Pozorně kromě zadání svých údajů také zkontrolujte, že souhlasí dílna, čas a lektor události, o kterou máte zájem.

hlásím se na:  
lektor:  
datum:  
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.