5rytmů - tanec ke svobodě

17. – 18. července 2021

„Pokud osvobodíte tělo, pak srdce a mysl budou následovat,“ Gabrielle Roth

Tanec nám dává jednu z největších svobod, která může existovat. Svobodu ukázat bez zábran a bez obav to, kdo jsme.

Prostřednictvím tance 5 rytmů sami sobě přinášíme tu největší svobodu, kterou můžeme dostat. Prostřednictvím vln, které se v něm vytváří se učíme přirozené dynamice bytí, která má blízko k poznání esence života. Ukazuje nám, že bez ohledu na to, co se v nás děje, stále dýcháme, cítíme, pohybujeme se, uvolňujeme, uzdravujeme.

Když následujeme 5 rytmů – Flowing, Staccato, Chaos, Lyric and Stillness a necháme se unášet vlnami, které v jejich proměnách vznikají, učíme se přitom, že se můžeme kdykoli stát sami sebou, učíme se jak můžeme vyjádřit to, co cítíme, a jak můžeme osvobodit svůj vlastní vnitřní tanec, který v nás odjakživa sídlí.

Tělo a duše se vracejí k jednotě. Promlouváme řečí našeho těla. Tělo tančí nevyslovená slova a emoce, které jsme nikdy nevyjádřili. Zaplavuje nás radost z toho, že se projevujeme ve své neopakovatelné kráse.

Olivia Olla Palmer (Itálie)

Vášnivá tanečnice, milovnice života, hudby a přírody, úchvatná lektorka tance 5rytmů. Tanci 5rytmů se věnuje již destiletí, kvalifikaci k vyučování získala přímo ve Spojených státech. V současné době se intenzivně věnuje studiu formy Heartbeat, pokročilému způsobu vedení tance 5rytmů.

Byla první učitelkou, která přinesla do Itálie vědomý tanec jako zdroj léčení. Své kurzy, semináře a intenzivní retreaty vede po celé Itálii. Je mentorkou nových certifikovaných učitelů tance 5rytmů a její kurzy jsou také uznávány jako příprava pro budoucí lektory tohoto tance.

Studovala a tancovala od svého raného dětství a brzy se začala věnovat zkoumání různých pohybových a tanečních praktik, keltského a indiánského šamanismu, Trance Dance, Dance & Movement Therapy, sebeléčení a možnostem osobního růstu. Velkou součástí jejího života je dnes vytvoření alternativního a ekologického způsobu života na toskánských kopcích, kde žije.

Dílna je intenzivní: sobota 10.30 – 17.30 a neděle 10.30 – 17.30. V pondělí po semináři ve 19.00 – 21.30 mají také účastnici tohoto semináře možnost bezplatné účasti na navazujícím otevřeném tanečním večeru.

Po předchozí domluvě možnost přespání v místě konání pro mimopražské účastníky.

Cena 4 200 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 1 400 Kč.

Cena 3 400 Kč při platbě zálohy do 28. června.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na