5rytmů - večerní vytančení ke svobodě

pondělí 19. července 19.00 – 21.30

Večerní taneční zážitek s tancem 5Rytmů který vás nastartuje na cestě ke své pohybové, emoční i celkové životní svobodě, ať už jste zkušený praktikant tohoto tance, nebo se s ním potkáváte poprvé.

„Pokud osvobodíte tělo, pak srdce a mysl budou následovat,“ Gabrielle Roth

Tanec nám dává jednu z největších svobod, která může existovat. Svobodu ukázat bez zábran a bez obav to, kdo jsme.

Prostřednictvím tance 5 rytmů sami sobě přinášíme tu největší svobodu, kterou můžeme dostat. Prostřednictvím vln, které se v něm vytváří se učíme přirozené dynamice bytí, která má blízko k poznání esence života. Ukazuje nám, že bez ohledu na to, co se v nás děje, stále dýcháme, cítíme, pohybujeme se, uvolňujeme, uzdravujeme.

Když následujeme 5 rytmů – Flowing, Staccato, Chaos, Lyric and Stillness a necháme se unášet vlnami, které v jejich proměnách vznikají, učíme se přitom, že se můžeme kdykoli stát sami sebou, učíme se jak můžeme vyjádřit to, co cítíme, a jak můžeme osvobodit svůj vlastní vnitřní tanec, který v nás odjakživa sídlí.

Tělo a duše se vracejí k jednotě. Promlouváme řečí našeho těla. Tělo tančí nevyslovená slova a emoce, které jsme nikdy nevyjádřili. Zaplavuje nás radost z toho, že se projevujeme ve své neopakovatelné kráse.

Olivia Olla Palmer (Itálie)

Vášnivá tanečnice, milovnice života, hudby a přírody, úchvatná lektorka tance 5rytmů. Tanci 5rytmů se věnuje již destiletí, kvalifikaci k vyučování získala přímo ve Spojených státech. V současné době se intenzivně věnuje studiu formy Heartbeat, pokročilému způsobu vedení tance 5rytmů.

Byla první učitelkou, která přinesla do Itálie vědomý tanec jako zdroj léčení. Své kurzy, semináře a intenzivní retreaty vede po celé Itálii. Je mentorkou nových certifikovaných učitelů tance 5rytmů a její kurzy jsou také uznávány jako příprava pro budoucí lektory tohoto tance.

Studovala a tancovala od svého raného dětství a brzy se začala věnovat zkoumání různých pohybových a tanečních praktik, keltského a indiánského šamanismu, Trance Dance, Dance & Movement Therapy, sebeléčení a možnostem osobního růstu. Velkou součástí jejího života je dnes vytvoření alternativního a ekologického způsobu života na toskánských kopcích, kde žije.

Večeru předchází intenzivní víkendová dílna Tanec ke svobodě, tento pondělní večer však lze navštívit samostatně.

Cena 600 Kč při příchodu bez registrace. Vstupné se hradí v hotovosti na místě před začátkem.

Cena 500 Kč při registraci předem. Kurzovné se i v tomto případě hradí v hotovosti v rámci prezence.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na