Hlasová vibrační terapie

středa 18:00 – 19:30

6 lekcí v období 7. dubna – 12. května 2021

online kurz

Šest lekcí, které barvitě rozvíjejí hlas a zároveň jej používají jako prostředek k pevnému ukotvení ve svém středu. Hlas jako návrat zpátky k sobě, způsob nalezení a posílení svého já. Zpívání jako jednoduchá a přirozená cesta ke své duši, k harmonii a čiré radosti, jako způsob otevření se a odhalení svého nitra.

V bezpečí svého domova nebo v jiném místě, kde se můžete plně soustředit jen na svůj osobní prostor a kde uslyšíte sami sebe se můžete pustit do jemné práce se zvukovými vibracemi a zkoumání sebe svým hlasem.

Pracujeme ve dvou rovinách, které se postupně propojí v jeden celek. V rovině fyzické (hrubohmotné) pracujeme s bráničním dechem, s uvolněním hrtanu, s volností čelisti, se správnou výslovností a celkově s pružným tělem ve správném napětí. Úrovni jemnohmotné se věnujeme stejně intenzivně. Práce s energií nám dovolí vnímat celou svou bytost v její celistvosti.

Hlas jako nejpřirozenější vibrace těla dokáže ve své něžnosti nenásilně, měkce uvolňovat a otevírat fyzické tělo a i prostupovat do dalších jemnohmotných těl. Učíme se vnímat, prociťovat v těle jeho jemné, oživující vlny. Pomocí hlasu poznáváme svůj vnitřní prostor. Jeho vysokovibrační energií sytíme své tělo, čistíme svá energetická centra (čakry), začínáme vnímat i svá další jemnohmotná těla. Tato práce s hlasem zvyšuje naši osobní vibraci s pocity radosti, míru a lásky.

Co nás čeká:

  • vedené psychosomatické uvolnění celého těla
  • mapování rezonančních prostor těla
  • proměna těla v otevřený nástroj, jeho uzemnění, proplachování dechem a jeho proznívání
  • meditace se zvukem a otevírání srdeční čakry
  • vědomé navyšování osobní vibrace prostřednictvím harmonických rezonancí s cíleným využitím pozitivních emocí
  • prostá lidová píseň procítěná hlasem

Markéta Dvořáková

“Zpěv je pro mně cesta obnovení lásky k sobě, kterou všichni potřebujeme ke svému vnitřnímu růstu a rozvoji.”

Sólová pěvkyně s nádherným mezzosopránem, skvělá učitelka zpěvu, která své osobní zkušenosti s hlasem využívá i v hlasové terapii. Skrze zpěv, který je její nedílnou součástí, pomáhat druhým ukotvit se ve své přirozenosti, najít soulad těla, mysli a duše. Všechny své role vnímá a prožívá stejně intenzivně a s láskou. Bez jedné či druhé by její práce nebyla úplná.

Jako pěvkyně se pohybuje napříč hudebními žánry. Je vyhledávanou interpretkou soudobé hudby – mnozí skladatelé píší přímo pro ni. Byly pro ni napsány hlavní role již v několika operách prováděných u nás i v zahraničí. S dánskou skladatelkou Line Tjornhoj navázala v roce 2012 trvalou spolupráci a vystupuje v jejích operách a experimentálních divadelních projektech v Kodani a Aarhusu. V roce 2015 nastoupila v roli madame Giry do muzikálu „Fantom opery“ A.L. Webera v divadle GoJa Music Hall v Praze.

Zpívá skladby experimentálních světových autorů, např. John Cage, Giacinto Scelsi, Morton Feldman, Steve Reich. Věnuje se také vokální improvizaci, se kterou podnikla úspěšné turné po USA. Jako Madame Giry vystupovala v muzikálu A.L. Webera „Fantom opery“ v divadle GoJa Music Hall v Praze. V rámci duchovních koncertů spolupracuje s varhanicí Irenou Chřibkovou a na koncertním programu „České středověké duchovní zpěvy“ s Petrem Matuszkem. Při pražském provedení Belliniho opery „Norma“ vystupovala s velikány operního světa s H. Papian a F. Farinim. Její snímky vyšly v na CD, v České televizi a Českém rozhlase.

Na její cestě ji vede Satguru Paramahamsa Šrí Svámí Vishwananda.

Cvičení probíhá online na platformě Zoom a je otevřeno všem bez nutnosti předchozích zkušeností.

Každá lekce bude vždy po dobu 7 dní pro účastníky dostupná ke zpětnému shlédnutí.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 3 250 Kč za sérii šesti večerů ve dnech 7. dubna – 12. května, vždy ve středu 18:00 – 19:30. Kurzovné se hradí předem na účet.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na