Hýčkání dětských křídýlek - kraniosakrální biodynamika

online seminář

čtvrtek 14. října, 18:30 – 21:30

Online přednáška kraniosakrální biodynamiky věnovaná úžasným přínosům dětského prožívání pro vedení okouzlujícího života v každém věku plného nadpřirozena, tajemství, dobrodružství a životní naplněnosti. Etienne Peirsman představí okamžiky, ve kterých ztrácení těchto způsobů uvažování začíná, důsledky jaké má toto proměňování na náš život a také jaké nástroje z pohledu biodynamiky máme, abychom u sebe, svých dětí a klientů léčivé kvality dětského prožívání obnovovali, hýčkali a pěstovali.

Dětský mozek využívá na počátku života především svou pravou hemisféru. Je to oblast netušených možností, zvědavosti, čar a kouzel, která stimuluje naši chuť do života a rozvíjí osobitost každého z nás. V průběhu života je člověku tento způsob prožívání vyvracen a nervová soustava mění své fungování. Začínáme ztrácet přístup k tomu, co není sociálně vhodné a prospěšné. Toto utlumení vlastní osobnosti a jejího rozvíjení se však v terapeutické praxi ukazuje jako časté trauma, které leží jako skrytá příčina pod mnoha klinickými obtížemi psychického i fyzického rázu.

Etienne Peirsman během semináře na základě poznatků mnoha desítek let terapeutické praxe odhaluje, jak si udržet schopnost prožívat šťastný život, přestože jsme okolím nuceni být někým, kým nejsme, a představuje nástroje kraniosakrální biodynamiky pro obnovu, upevnění a rozvíjení léčivých dětských kvalit fungování naší nervové soustavy.

Etienne Peirsman (USA)

Charismatická osobnost s výjimečným vlivem na vývoj kraniosakrálního přístupu k životu a obrovským množstvím studentů a následovníků. Jeho práce prošla úchvatným vývojem od mistrovství v biomechanickém přístupu až k biodynamice v nejčistější formě. Specialitou jeho přístupu je projevení srdce, vyjádření long tidu a jejich propojení s meditativními stavy a stavy osvícení. Prohlásil: “Vynechte slovo terapie. To nepatří k tomu kým a čím jsme. Přiznejte si, jste dokonalí a vaše srdce je dokonalé.”

Původně profesor biologie, který působil v oblasti emočních výcviků, primárního léčení a meditace. “Kraniosakrálno” začal vyučovat v roce 1991, založil několik kraniosakrálních institucí v Belgii a Nizozemí, mezi nimi Peirsmanovu CS akademii a Profesionální sdružení kraniosakrálních praktikantů v němž má dodnes otcovské postavení. “Kraniosakrálno” pak také téměř 10 let vyučoval v USA v Akademii léčivých umění v Novém Mexiku.

Etienna proslavila i jeho okouzlující práce s miminky a kniha Kraniosakrální terapie pro miminka a malé děti (North Atlantic Books, 2006), která byla v roce 2015 vydána i v českém jazyce.

Seminář probíhá online na platformě Zoom a je otevřen všem bez nutnosti předchozích zkušeností.

Seminář bude pro účastníky po dobu 7 dní k dispozici pro zpětné shlédnutí.

Seminář bude probíhat v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 1525 Kč za osobu. Kurzovné se hradí předem na účet.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na