Klenutá tančírna

úterý 1. prosinec 19:30 – 22:00

spontánní tanec a lehce extatická zkušenost

Večery spontánního vědomého tance. Svobodný tanec, rytmus, dech a kontakt s ostatními v tanci a hudbě.

Prostřednictvím volného tance, jdeme cestou k sobě samým. Tam, kde končí intelekt, začíná srdce a duše. Odevzdej se rytmu hudby, objevuj esenci sebe sama… vyjádři, kdo jsi… zatancuj svou touhu, svou krásu, svou bolest… spočiň v bezpečí. Pojď k sobě… domů

Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba, pouze ochota a schopnost ponořit se do hudby, do sebe, do toho, co se ve mě zrovna odehrává a svobodně se vyjádřit.

kdo bude kdy1. září                 Kateřina Stejskalová
8. září nekoná se
15. září Mira Janičatová
22. září Mira Janičatová
29. září Mira Janičatová
6. října Kateřina Stejskalová
13. října Maya Love
20. října Zdeněk Vencl
27. října Maya Love
3. listopadu Maya Love
10. listopadu Maya Love
17. listopadu Maya Love
24. listopadu Mira Janičatová
1. prosince Kateřina Stejskalová
8. prosince Maya Love
15. prosince Maya Love
22. prosince Mira Janičatová

Kateřina Stejskalová

Tanci se věnuje vášnivě. Po intenzivním období Tance 5 rytmů vstoupila do učednictví a poté do profesionálního výcviku u Ya‘Acovova a Susannah Darling Khan ve School of Movement Medicine. Dnes je lektorkou INdeepenDance a hloubka, s níž dokáže provázet tanečními večery, ve vás zanechá nesmazatelnou stopu.

“Tanec je pro mne jedním ze způsobů jak praktikovat ochotu odevzdávat kontrolu nad svým pohybem do rukou Síly větší, než jsem já. Síly, která mnou hýbe nepředstavitelně lépe, než mohu kdy já svou vůlí. Chci spolupracovat s touto Silou a oslavovat dar Života. V každé taneční lekci je mým záměrem podporovat vznik společenství, v němž lidé využívají svobodný pohyb k navrácení důvěry ve vlastní zkušenost. Kde zkoumají skrze tanec bezpodmínečnou svobodu, která postupně přichází, zatímco se den za dnem učíme vidět sebe a druhé jako děti Života a s důstojností žít v této skutečnosti.”

Kateřina je absolventkou FF UK, prošla mnoha sebezkušenostními výcviky a semináři osobního rozvoje včetně London College of Classical Homeopathy, homeopatické praxe v Indii, 4 roků výcviku Gestalt terapie, výcviku terapie Cesta u Brandon Bays, práce s léčiteli a šamany z Latinské a Severní Ameriky. S lidmi pracuje od roku 1997. Nejdříve jako klasická homeopatka. Nyní vyučuje spontánní tanec a pracuje jako terapeutka s individuálními klienty.

Mira Janičatová

Tanec je cestou do těla, srdce, mysli a Ducha, cestou ke ztišení a odevzdání se tomu, co námi hýbe. Vím kolik odvahy obnáší být pravdivý k sobě i k ostatním a nechat se vidět v tom místě, kde se nacházím, ve svém jedinečném tanci a přitom být stále součástí komunity. Čím pravidelněji cestu do svého těla podnikáme, tím více odpovědí dostaneme na otázky – odkud pocházíme, co tady děláme, co je našim úkolem, jaký máme vztah se zdrojům. Mira tvoří prostor, který vám dovolí jít hlouběji do svého těla. A potom s láskou, péčí a respektem vnést tyto kvality do každodenního života, protože teprve tam ten skutečný tanec začíná.

Maya Love

Je lektorkou Movement Medicine ve výcviku a vědomému tanci se intenzivně věnuje léta. Tanec ji doprovázel odjakživa na vědomé či nevědomé úrovni. Skupiny vede velmi intuitivně, pracuje vždy v přítomnosti a s tím, co se právě odehrává. Kromě tance a mateřství se naplno oddává studiu šamanismu, léčení traumat a taktéž i tématice klimatických změn a řešení konfliktů. Je zvědavá bytost. Na cestě za poznáním se neustále vydává vstříc novým dobrodružstvím. Žila ve Velké Británii, Jižní Africe i Španělsku. Cestovala napříč kontinenty přes Indii, Bali až po Amazonii. Objevovala život a jeho různorodé projevy v mnoha zemích a různých komunitách.

Olga Makovetska

Je lektorkou vědomého tance mezinárodní školy Open Floor. Tanec vnímá jako prostředníka radosti a poznání, kde se skrze pohyb a dech se učíme uctívat své fyzické tělo jako útočiště, nástroj komunikace, skrze něj vnímat vnitřní a vnější svět. Ctít mysl takovou, jaká je, ctít pocity, emoce, vztahy. Ctít svého ducha, duši či esenci – jakkoli to nazvete. V tanci hledá způsob dívat se na sebe a svět kolem jako poprvé. S dětským úžasem a moudrostí.

Její večery jsou pozvání k taneční meditaci. Hledání odpovědí v proudu hudby. Objevování Mystéria života. Pohybová praxe Open Floor dovoluje vtělovat vaše osobní zkušenosti. Mapuje 4 dimenze ztělesnění v kombinaci se 4 druhy nasycení. Objevuje zdroje pohybu a kultivuje je, ukotvuje vás v těle a dovoluje následovat cykly pohybů. Jak se tanečníci rozkrývají, jsou povzbuzováni rozšiřovat svůj tanec skrze řeč těla, polarity, opakování, texturu či příchuť. Zažijete proces umění pohybu, který je bezmezný.

Cena 300 Kč

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na