Klenutá tančírna

úterý 20. dubna 18:00 – 20:30

spontánní tanec a lehce extatická zkušenost

Večery spontánního vědomého tance. Svobodný tanec, rytmus, dech a kontakt s ostatními v tanci a hudbě.

Prostřednictvím volného tance, jdeme cestou k sobě samým. Tam, kde končí intelekt, začíná srdce a duše. Odevzdej se rytmu hudby, objevuj esenci sebe sama… vyjádři, kdo jsi… zatancuj svou touhu, svou krásu, svou bolest… spočiň v bezpečí. Pojď k sobě… domů

Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba, pouze ochota a schopnost ponořit se do hudby, do sebe, do toho, co se ve mě zrovna odehrává a svobodně se vyjádřit.

Mira Janičatová

Tanec je cestou do těla, srdce, mysli a Ducha, cestou ke ztišení a odevzdání se tomu, co námi hýbe. Vím kolik odvahy obnáší být pravdivý k sobě i k ostatním a nechat se vidět v tom místě, kde se nacházím, ve svém jedinečném tanci a přitom být stále součástí komunity. Čím pravidelněji cestu do svého těla podnikáme, tím více odpovědí dostaneme na otázky – odkud pocházíme, co tady děláme, co je našim úkolem, jaký máme vztah se zdrojům. Mira tvoří prostor, který vám dovolí jít hlouběji do svého těla. A potom s láskou, péčí a respektem vnést tyto kvality do každodenního života, protože teprve tam ten skutečný tanec začíná.

Cena 300 Kč

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na