Koupel v léčivých vibracích - Lví brána

jemná kundalini jóga, meditace, relaxace s gongem

neděle 7. srpna 19:00 – 20:30

Večerem proplujeme na gongových vibracích, které uvolňují tělo na nejhlubší úrovni, zklidňují mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Ve společném záměru a jemné jógové a meditační praxi v úvodu večera se zaměříme na aktivaci meridiánu srdce, centra harmonie a pulzování života, na techniky napomáhající pročištění a projasnění našeho pole a centrálního energetického kanálu pro snadnější proudění životní síly, a pro hlubší zážitek ze zvukové lázně.

Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů a dalších nástrojů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, a napomáhá spojení s jemnějšími úrovněmi vědomí.

Při tomto setkání se naladíme na frekvence spojené s aktivací Lví brány, portálu který se otevírá každý rok v období 26. července – 12. srpna a vrcholí 8. srpna. Dochází k tomu tehdy, kdy se modře zářící Sírius zarovná se souhvězdím Orionu a Egyptskými pyramidami v Gíze, a spojí se se Sluncem ve Lvu. To s sebou přináší zcela novou sílu.

S sebou: pohodlné oblečení, vodu v uzavíratelné láhvi, případně meditační polštářek a lehkou deku na relaxaci. Podložek je ve studiu omezený počet, tak máte-li možnost, vezměte si raději svou.

Irena Šorfová

Irena je lektorkou kundaliní jógy neboli jógy vědomí, hatha jógy, hormonální jógové terapie a jógy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem terapeutické užití zvukových vibrací, Kundalini jógy a meditací. Je certifikovaný Gong Master. Pracuje s gongy naladěnými na Květ života a frekvenci Quetzalqoatla. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto léčivou technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci nám býti sami sebou a žít život naplno. Irena je zakladatelkou projektu Akademie vnitřního vědomí. Učí v českém a pokud je třeba i anglickém jazyce.

Čas konání je neděle 19:00 – 20:30. Dílna je otevřená všem bez ohledu na věk a zkušenosti.

Koná se v Praze.

Cena 650 Kč. Pro rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 200 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na