Kundaliní gong jóga - pro vnitřní klid a bezpečí

pondělí 18:30 – 20:00

od 23. května do 27. června 2022

Cyklus šesti lekcí kundaliní gong jógy s vybranými technikami zaměřenými na oproštění se od stresu, úzkosti a strachu a na přesunutí vědomí do prostoru klidu, míru, lásky a bezpečí. Vybrané praxe, které přinášejí úlevu od napětí a negativních emocí, ovlivňují nervovou soustavu a podporují regeneraci centrálního nervového systému.

Tento kurz je příležitost osvojit si aktivní způsob léčení těla, mysli a duše prostřednictvím kundaliní jógy a meditace ve spojení s léčivými vibracemi gongu.

Kundaliní jóga je druh energetické jógy, která je zaměřena především na probuzení našich skrytých zdrojů, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému. Má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli. Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení (pranayam), sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), relaxaci a meditaci. Kundaliní jóga bývá spojena se zpěvem mantry nebo prací s dechem.

Gong. Vibrace terapeutického gongu mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí aktivně ovlivňovat svůj život, své zdraví. Jak pro ty, kdo se chtějí s kundaliní jógou seznámit, tak pro pokročilé.

Hana Ong Kar

Žena, s otevřeným smyslem pro vibrace, který ji dovedl k těm nejúžasnějším meditačním a relaxačním praxím. Studuje, zkoumá, předává a zdokonaluje techniky, které slouží k relaxaci, očištění a léčení ve zvukoých vibracích. Léčivou moc Kundalini jógy spojenou s vibracemi gongu odhalila hned při prvním setkání a ve vlastním životě mnohokrát ověřila. Předává ji ostatním s vášní a nesmírnou chutí.

Její nádherné a rozmanité gongy znějí mnohokrát denně a přinášejí mocné vibrace do života mnoha lidem i jí samotné. Hana poskytuje Gongové zvukové lázně a její specialitou je hluboce očistná praxe Gongové Jóga Nidry. Je oblíbená jako certifikovaná učitelka Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana. Přesto se stále rozvíjí a hledá nové inspirace. Ve svém učení předává svým žákům důvěru ve vlastní schopnost pečovat o vnitřní klid a ladit svůj život na vibrace, které prospívají životu.

Lekce se konají v areálu Sacré Coeur, na adrese Holečkova 31, Praha 5.

Cena 2 280 Kč za celý kurz na období od 23. května do 27. června 2022 (6 lekcí). Rezervace místa po úhradě zálohy 480 Kč.

Rádi byste navštěvovali tyto hodiny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na