Kundaliní gong jóga - pro vnitřní klid a bezpečí

pondělí 18:30 – 20:00

od 23. května do 27. června 2022

Cyklus šesti lekcí kundaliní gong jógy s vybranými technikami zaměřenými na oproštění se od stresu, úzkosti a strachu a na přesunutí vědomí do prostoru klidu, míru, lásky a bezpečí. Vybrané praxe, které přinášejí úlevu od napětí a negativních emocí, ovlivňují nervovou soustavu a podporují regeneraci centrálního nervového systému.

Tento kurz je příležitost osvojit si aktivní způsob léčení těla, mysli a duše prostřednictvím kundaliní jógy a meditace ve spojení s léčivými vibracemi gongu.

Kundaliní jóga je druh energetické jógy, která je zaměřena především na probuzení našich skrytých zdrojů, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému. Má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli. Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení (pranayam), sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), relaxaci a meditaci. Kundaliní jóga bývá spojena se zpěvem mantry nebo prací s dechem.

Gong. Vibrace terapeutického gongu mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí aktivně ovlivňovat svůj život, své zdraví. Jak pro ty, kdo se chtějí s kundaliní jógou seznámit, tak pro pokročilé.

Hana Ong Kar

Žena, s otevřeným smyslem pro vibrace, který ji dovedl k těm nejúžasnějším meditačním a relaxačním praxím. Studuje, zkoumá, předává a zdokonaluje techniky, které slouží k relaxaci, očištění a léčení ve zvukoých vibracích. Léčivou moc Kundalini jógy spojenou s vibracemi gongu odhalila hned při prvním setkání a ve vlastním životě mnohokrát ověřila. Předává ji ostatním s vášní a nesmírnou chutí.

Její nádherné a rozmanité gongy znějí mnohokrát denně a přinášejí mocné vibrace do života mnoha lidem i jí samotné. Hana poskytuje Gongové zvukové lázně a její specialitou je hluboce očistná praxe Gongové Jóga Nidry. Je oblíbená jako certifikovaná učitelka Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana. Přesto se stále rozvíjí a hledá nové inspirace. Ve svém učení předává svým žákům důvěru ve vlastní schopnost pečovat o vnitřní klid a ladit svůj život na vibrace, které prospívají životu.

Lekce se konají v areálu Sacré Coeur, na adrese Holečkova 31, Praha 5.

Cena 2 280 Kč za celý kurz na období od 23. května do 27. června 2022 (6 lekcí). Rezervace místa po úhradě zálohy 480 Kč.

Cena 1 980 Kč při platbě zálohy do 18. května

Rádi byste navštěvovali tyto hodiny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na