Letní nesmírná tančírna

úterý 4. října 19:30 – 22:00

spontánní tanec a lehce extatická zkušenost

Večery spontánního vědomého tance. Svobodný tanec, rytmus, dech a kontakt s ostatními v tanci a hudbě.

Prostřednictvím volného tance, jdeme cestou k sobě samým. Tam, kde končí intelekt, začíná srdce a duše. Odevzdej se rytmu hudby, objevuj esenci sebe sama… vyjádři, kdo jsi… zatancuj svou touhu, svou krásu, svou bolest… spočiň v bezpečí. Pojď k sobě… domů

Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba, pouze ochota a schopnost ponořit se do hudby, do sebe, do toho, co se ve mě zrovna odehrává a svobodně se vyjádřit.

kdo bude kdy

5. července    Zdeněk Kobr
12. července Mira Janičatová
19. července Mira Janičatová
26. července Mira Janičatová
2. srpna Zdeněk Kobr
9. srpna Mira Janičatová
16. srpna Mira Janičatová
23. srpna Mira Janičatová
30. srpna Mira Janičatová

Zdeněk Kobr

Jeho večery jsou tancem na křídle ptáka Kakadu. Je to muž který příliš nemluví, ale jehož hudba promlouvá jasně.

Mira Janičatová

Tanci se věnuje duší i tělem a šíří jej kolem sebe jako poselství, k němuž je přitahováno stále větší společenství lidí. Její večery, to je pozvání do poutavého světa tance, naplněného skvělou hudbou, otevřeností a intenzitou.

“Tanec je pro mě cestou do těla, srdce, mysli a Ducha, cestou ke ztišení a odevzdání se tomu, co námi hýbe. Čím častěji cestu do svého těla podnikám, tím více odpovědí dostávám na otázky – kdo jsem, co tady dělám, co je mým úkolem, co mohu dát? Tanec mě také učí nechat se vidět ve své jedinečnosti a přitom být stále součástí většího celku.”

Mira provází tancem s citem alchymisty. Je lektorkou Movement Medicine v učednictví a své zkušenosti čerpá i z bohatých zážitků, které načerpala ve vlastní dlouholeté taneční praxi. Pro ostatní zůstává opravdová, svobodná a originální. Při vedení vychází z principů meditačních a šamanských technik. Vytváří prostor, který vám dovolí jít hlouběji do svého těla. A potom s láskou, péčí a respektem vnést tyto kvality do každodenního života, protože teprve tam ten skutečný tanec začíná.

Cena 300 Kč

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na