Mohendžodáro - vyživení ženské esence

online kurz

středa 20:00 – 22:00

8 lekcí v období 19. ledna – 16. března 2022

Online série osmi večerů pohybově meditační praxe pro ženy je příležitost naslouchat tělu a vydat se na cestu zpátky k sobě. Poznáte tajemné zkrášlující a omlazující cvičení, které rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na její věk.

Ásany aktivují energii pánevního dna a skrze ženské orgány ji vedou do srdce a pak dál do celého těla. Tím se tělo posiluje a harmonizuje. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Naučíme se jak používat dech, aktivní i tichou meditaci a posílíme schopnost spontánně tančit, aby se uvolnilo tělo i mysl. Aby se znovu ukázaly emoce, které se naučíme rozpoznávat, projevovat a přijímat.

Mohendžodáro aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

Významnou část tvoří i sdílení v „kruhu“, kde ve lze společenství žen otevřít důležitá témata. Všechny aspekty Mohendžodára dovolují najít spojení se sebou a všemi svými aspekty. Dopřejeme samy sobě zastavení, otevřeme se vnitřním prožitkům, vrátíme se k sobě samé, k sebelásce i sebedůvěře.

Olivie Pospíšilová

Má za sebou mnoho zkušeností, které předává všem ženám, které se otevírají životu a samy sobě. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. To ono způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým. Předává ho jako dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou.

Seminář probíhá online na platformě Zoom a je otevřen všem bez nutnosti předchozích zkušeností.

Každá lekce bude vždy po dobu 7 dní pro účastníky dostupná ke zpětnému shlédnutí.

Budete se vám hodit: pohodlné oblečení, soukromí a pohodlné nerušené místo, kde se můžete věnovat samy sobě.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 2 960 Kč za ucelenou sérii osmi večerů ve dnech 19. ledna – 16. března 2022, kromě 2. března vždy ve středu 20:00 – 22:00. Kurzovné se hradí předem na účet.

Rádi byste se zúčastnili tohoto cvičení? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na