Mozek - kraniosakrální biodynamika nervových tkání

6 – 9. října 2022

Unikátní praktický seminář kraniosakrální biodynamiky, ve kterém získáte speciální dovednosti pro přímou práci s mozkovou hmotou. Etienne Peirsman, jehož práce vyvolala ve světě i u nás obrovský ohlas, přináší tento seminář jako cvičení nejvyšší neutrality a uvědomění, díky nimž budeme schopni prožívat mozkovou hmotu, rozlišovat její různé struktury a obnovovat spojení a komunikaci mezi jednotlivými částmi a centry mozku na křižovatkách, kde se protínají nervové dráhy.

Práce s mozkem, to je setkání s člověkem na jeho vrcholu. V mozku se energie člověka začíná zhmotňovat a buňky jsou zde tak blízko čisté elektřině, jak je to jen možné. Nejdříve se naučíme používat oči k pohledu dovnitř do těla a objevovat v něm čistou Lásku. Díky ní budeme schopni zdokonalit kvalitu svého doteku natolik, že se dokážeme setkat s bytostí na úrovni, která přesahuje lidskou podobu.

Zprůchodníme struktury, které umožňují přístup mozkomíšními moku a podpoříme jeho tvorbu a proudění. Tekutina, která je doslova nabitá kladnými ionty je mnohdy nazývána tekuté světlo. Má schopnost absorbovat a přenášet do mozku elektřinu a naplňuje ho světlem. Budeme pracovat s obnovením prostoru v mozkových komorách, aby mohly pojmout více tekuteho světla, a tím i více energie pro činnost jádra mozku. Naučíme se také podpořit proces čištění mozkomíšního moku.

Budeme se učit jak se v mozku orientovat, jak zjistit, kde se v něm právě nacházíme, rozlišovat vjemy z jeho různých struktur a míst. Budeme moci cestovat po mozku a navštívit a prožít jeho různé oblasti a cítit co se v nich odehrává. Naučíme se dotknout různých mozkových laloků a uvolnit je. Zjistíme jak oslovit neutrální kmenové buňky, aby obnovily poškozená místa v mozku, či místa kde je nedostatek kyslíku.

Poznáme místa – křižovatky v mozku, kde nervové dráhy protínají středovou linii a kde vzniká exploze možností jak různá místa propojit. Díky tomu budeme schopni znovu spojovat různé části mozku a sladit jejich práci a vrátit systému zážitek jednoty a celistvosti. Budeme také harmonizovat levou část mozku s pravou, aby se obnovila symetrie mozku, což ve výsledku znamená integraci hravosti s logikou.

Tento seminář vás seznámí s prací, která vám umožní konečně zažít plně harmonizovaný mozek.

Etienne Peirsman (USA)

Charismatická osobnost s vyjímečným vlivem na vývoj kraniosakrálního přístupu k životu a obrovským množstvím studentů a následovníků. Jeho práce prošla úchvatným vývojem od mistrovství v biomechanickém přístupu až k biodynamice v nejčistější formě. Specialitou jeho přístupu je projevení srdce, vyjádření long tidu a jejich propojení s meditativními stavy a stavy osvícení. Prohlásil: “Vynechte slovo terapie. To nepatří k tomu kým a čím jsme. Přiznejte si, jste dokonalí a vaše srdce je dokonalé.”

Původně profesor biologie, který působil v oblasti emočních výcviků, primárního léčení a meditace. “Kraniosakrálno” začal vyučovat v roce 1991, založil několik kraniosakrálních institucí v Belgii a Nizozemí, mezi nimi Peirsmanovu CS akademii a Profesionální sdružení kraniosakrálních praktikantů v němž má dodnes otcovské postavení. “Kraniosakrálno” pak také téměř 10 let vyučoval v USA v Akademii léčivých umění v Novém Mexiku.

Etienna proslavila i jeho okouzlující práce s miminky a kniha Kraniosakrální terapie pro miminka a malé děti (North Atlantic Books, 2006), která byla v roce 2015 vydána i v českém jazyce.

Místo konání je Trojická 10, Praha 2, poblíž Palackého náměstí a náměstí Pod Emauzy.

Pro účast není třeba předchozích terapeutických znalostí či zkušeností, všechny potřebné znalosti na semináři získáte.

Dílna je intenzivní: čtvrtek, pátek, sobota 9:00 – 18:30, neděle 8:00 – 13:00.

Seminář bude plně tlumočen a po jeho absolvování obdržíte certifikát.

Cena 17 700 Kč + 3 717 Kč DPH (754 EUR + 159 EUR DPH). Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 6 997 Kč (211 EUR).

Při platbě v Eurech je třeba hradit dle výše uvedených Eurových částek a zálohu poslat na Eurový účet.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na