Úvod do nenásilné komunikace

pátek 7. května 2021

16:00 – 19:30

Nenásilná komunikace neboli soucitná komunikace je praktický proces, kterému se můžete učit. Pomáhá lidem věnovat pozornost na sdělování takových lidských hodnot, které nás hluboce, upřímně a soucitně spojují se sebou samým i s ostatními. Když zvětšujeme naši schopnost rozumět lidským potřebám, máme k dispozici mnohem větší možnosti, jak vytvářet své vztahy a jak vést své životy.

Toto interaktivní setkání nás zavede do základních principů a praxe Nenásilné komunikace. Pokud nenásilná komunikace budí vaší zvědavost a chcete lépe porozumět tomu, co to je, nebo není, zda se jedná o praxi, kterou byste chtěli ve svém životě kultivovat, je toto setkání pro vás.

Nenásilná komunikace byla vyvinutá mírovým aktivistou Dr. Marshallem Rosenbergem, a je vyučována po celém světě, aby podpořila lidi v pěstování soucitu, vylepšení vztahů a pokojném řešení konfliktů. Na hlubší úrovni kultivování této praxe přináší mír uvnitř nás, který se rozšiřuje do světa prostřednictvím našich vztahů.

Jared Finkelstein (USA)

Jared je akreditovaný trenér Centra pro Nenásilnou komunikaci (cnvc.org), který věří, že v propojeném světě se vše točí kolem kvality spojení. Jako konzultant, facilitátor a učitel se specializuje na komunikaci, která transformuje konflikt na spojení. Do svého pochopení, jak vnést mír do srdcí a harmonii do domovů, vnáší to, co zažil během 14ti let práce s dětmi a rodiči ve školách i mimo školu a dalších 10 let praxe a tréninků v Nenásilné komunikaci.

V současné době sídlí v Berkeley v Kalifornii, kde pracuje jako trenér pro Bay Area Nonviolent Communication (BayNVC), vede workshopy, skupinovou praxi a konzultace pro jednotlivce i organizace.


Jared také nabízí soukromé konzultace pro jednotlivce, páry, rodiny nebo organizace. Tato sezení jsou příležitostí podívat se s podporou na výzvy, které se vyskytují doma nebo na pracovišti. Může to mít formu individuálního koučování, mediace mezi konfliktními stranami, nebo facilitování skupinových procesů. Pro více info nás kontaktujte na druna@druna.cz


Seminář je intenzivní: 16:00 – 19:30

Cena 850 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 350 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na