Očistná noc - gong puja

noc 20. srpna 2022

20:00 – 8.00

léčivá lázeň v gongových vibracích

Noční oslava – posvátný rituál provázený zvukem gongů, který potrvá po celou noc. Po sedm a půl hodiny budete unášeni jemnými hlubokými vibracemi gongů, které vyladí vaše tělo, vnesou harmonii do vaší mysli a dovolí duši spočinout v klidu a souladu s okolním světem.

Gong puja je hluboká noční meditace, nepřetržitá koupel ve vibracích, při níž gongy ani na okamžik neutichnou. Tuto puju vyvinul gongmaster Don Conreaux a je možné při ní zažít hlubokou transformaci.

V buddhismu je “puja’ vyjádřením úcty a oddané pozornosti. Gong puja je uctěním celé naší bytosti pravdivá forma pocty sobě samému. Zároveň poskytuje prostor pro vrozenou schopnost naší bytosti léčit se: fyzicky, emocionálně a duchovně. Po celý čas nás provázejí jemné gongové vibrace ve stále stejné hladině hlasitosti, které utichnou až ráno. V nich meditujem a nebo spíme spánkem, jemuž se nevyrovné žádný jiný, při němž jsme bdělí ve snu.

Gong puja je ekvivalentem deseti gongových koupelí – deseti uzdravení gongem a říká se o ní, že “vyčistí většinu bloků, aby se poté duše mohla uzdravit a zbavit tělo lidského utrpení, a abychom se přenesli do svých srdcí”. Žijeme-li v srdci, můžeme snadněji prospívat ve svém přirozeném stavu radosti a sounáležitosti, šířit jeho vibraci do světa a inspirovat lidi kolem nás, aby dělali to samé.

Gongsteri a přátelé

Gongsteri to je skupina slovenských gong mistrů, které spojila jejich vášeň pro zvuky a vibrace harmonizačních nástrojů. Na své cestě mnohokrát prožili nádhernou proměnu tělesného stavu i mysli, zkušenost, kterou chtějí šířit se záměrem přispívat transformaci a probuzení lidského vědomí. Dominik Ondřišeje a Tomáš Kohút mají společnou vášeň. Propracovávají způsoby hraní na gong, zkoumají jaký vliv má gongové hraní na lidskou bytost a jak gong působí na mysl, tělo, duši a vědomí.

Pro tuto noc vytvořili seskupení s přáteli s nimiž při podobných příležitostech hrají v lásce a radosti, neboť vibrace gongu nezná hranice. Přidají se k nim a spolu s nimi budou rozeznívat gongy Lucia Révus a Kristína Zemčíková

Dílna se koná v Praze.

Dílna se odehrává během noci: sobota 20:00 – neděle 8:00.

Cena 2 650 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 650 Kč.

Cena 2 150 Kč při platbě zálohy do 15. srpna.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na