Open Floor Dance

čtvrtek 18:30 – 20:30

Tanec Open Floor je léčba i metafora. Zasahuje nás bez rozdílů, bez ohledů na věk, jazyky, kultury. Proměňuje naše strasti v umění, uvědomění a v akci. Je silný převratný a útulný zároveň. Praxe Open Floor vytváří komunitu, která potí své modlitby, podněcuje nezbytnou změnu a poskytuje bezpečný prostor pro každého, kdo chce otřást svým egem. Kdo chce probudit část sebe sama, která je nepředvídatelná, plná vášně, fascinující, balancující na hraně a které chybí svoboda.

Pohybem probudíme každou část těla a staráme se o ní s náležitou pozorností. Nasloucháme svým tělům a necháme je mluvit vlastním dynamickým způsobem. Budeme tančit to, co je v nás, to krásné i to co nás bolí, a dokonce i věci o jejichž přítomnosti ani nevíme.

Pohyb zbavuje tanečníky pocitu izolace. Dovolí mu přesáhnout své ego, krev v žilách rozlévá životní energií, pot očistí duši a ukáže naši existenci jako posvátnou. Pohyb v nás probouzí nekonečnou kreativitu. Společný tanec nás spojuje a vyvolává pocit jednoty s kmenem a s vesmírem.

Praxe Open Floor přináší skvělý pocit a vnáší do života radost, kreativitu, odvahu, svobodu, divokost, jemnost a prostor.

Olga Makovetska

Je lektorkou vědomého tance mezinárodní školy Open Floor. Tanec vnímá jako prostředníka radosti a poznání, kde se skrze pohyb a dech se učíme uctívat své fyzické tělo jako útočiště, nástroj komunikace, skrze něj vnímat vnitřní a vnější svět. Ctít mysl takovou, jaká je, ctít pocity, emoce, vztahy. Ctít svého ducha, duši či esenci – jakkoli to nazvete. V tanci hledá způsob dívat se na sebe a svět kolem jako poprvé. S dětským úžasem a moudrostí.

Její večery jsou pozvání k taneční meditaci. Hledání odpovědí v proudu hudby. Objevování Mystéria života. Pohybová praxe Open Floor dovoluje vtělovat vaše osobní zkušenosti. Mapuje 4 dimenze ztělesnění v kombinaci se 4 druhy nasycení. Objevuje zdroje pohybu a kultivuje je, ukotvuje vás v těle a dovoluje následovat cykly pohybů. Jak se tanečníci rozkrývají, jsou povzbuzováni rozšiřovat svůj tanec skrze řeč těla, polarity, opakování, texturu či příchuť. Zažijete proces umění pohybu, který je bezmezný.

Cena 300 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na