Plnospektrální biodynamika - vliv lásky na naší inteligenci

online seminář

čtvrtek 29. února, 18:30 – 20:30

Online lekce plnospektrální biodynamiky nám dovolí pochopit, jak jediná kost může odemknout celý potenciál naší inteligence. Originální, nekonvenční a hluboce lidský přístup Etienna Peirsmana nám dovolí dohlédnout na nový obzor kraniosakrální práce, v níž právě láska a dotek mohou vrátit přirozený pohyb do kraniálních kostí a osvobodit mozek ze sevření.

Budeme mluvit o pozoruhodném vlivu oxytocinu na kvalitu vnitřního prostředí těla. Vysvětlíme si jaký druh vztahu a doteku umožňuje produkovat tento hormon lásky, který zjemňuje naše srdce, zjemňuje naši mysl a zjemňuje i chrupavku mezi lebečními kostmi.

Pochopíme, že je to právě kvalita lásky, která se z vnitřního nastavení přenáší do doteku a umožňuje kraniosakrálním terapeutům obnovit pružnost mezi lebečními kostmi, na kterých spočívá mozek. Díky tomu je možné osvobodit i klínovou kost, obnovit její přirozený pohyb v rytmu proudění mozkomíšního moku. Nahlédneme na to, jak rozdílné je fungování mozku v uvolněné kolébce lebečních kostí oproti mozku v sevření. Uvědomíme si, jak se liší zkostnatělá logika, kterou se projevuje mozek v němž není dostatek pohybu, od naší plné inteligence napojené na intuici, spontánního poznání a blahodárného stavu bez myšlenek.

V závěru lekce nás čeká praktické individuální cvičení, v němž navážete kontakt s vlastním jádrem lebky. Technika svépomoci, umocněná vibrací hlasu, která upravuje laterální posun – nejčastější dysfunkci sfenoidu. Pokud se vám cvičení podaří, projeví se jemný, ale jasný účinek, který budete moci cítit okamžitě ve svých očích.

Tato online lekce vás zasvětí do nejpoutavějších souvislostí práce se sfenoidem (kosti klínové), jemuž bude věnován čtyřdenní praktický seminář, který plánujeme na jaře a který Etienne povede osobně přímo u nás na Druně.

Etienne Peirsman (USA)

Charismatická osobnost s výjimečným vlivem na vývoj kraniosakrálního přístupu k životu a obrovským množstvím studentů a následovníků. Jeho práce prošla úchvatným vývojem od mistrovství v biomechanickém přístupu až k biodynamice v nejčistější formě. Specialitou jeho přístupu je projevení srdce, vyjádření long tidu a jejich propojení s meditativními stavy a stavy osvícení. Prohlásil: “Vynechte slovo terapie. To nepatří k tomu kým a čím jsme. Přiznejte si, jste dokonalí a vaše srdce je dokonalé.”

Původně profesor biologie, který působil v oblasti emočních výcviků, primárního léčení a meditace. “Kraniosakrálno” začal vyučovat v roce 1991, založil několik kraniosakrálních institucí v Belgii a Nizozemí, mezi nimi Peirsmanovu CS akademii a Profesionální sdružení kraniosakrálních praktikantů v němž má dodnes otcovské postavení. “Kraniosakrálno” pak také téměř 10 let vyučoval v USA v Akademii léčivých umění v Novém Mexiku.

Etienna proslavila i jeho okouzlující práce s miminky a kniha Kraniosakrální terapie pro miminka a malé děti (North Atlantic Books, 2006), která byla v roce 2015 vydána i v českém jazyce.

Seminář probíhá online na platformě Zoom a je otevřen všem bez nutnosti předchozích zkušeností.

Seminář bude pro účastníky po dobu 7 dní k dispozici pro zpětné zhlédnutí.

Seminář bude probíhat v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 1350 Kč za osobu. Kurzovné se hradí předem na účet.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na