Pronikání do plné kapacity srdce

online seminář

neděle 22. listopadu, 14:00 – 18:00

Pokročilý online seminář kraniosakrální biodynamiky se věnuje probouzení srdce a jeho klíčovému významu pro kraniosakrální biodynamickou praxi. Nahlédnete do významné oblasti celoživotního díla nejvýznamnějších průkopníků na poli kraniosakrální biodynamiky.

Seminář pojednává o povaze našich srdcí, o možnostech skutečného soucítění, o vnímavém spojení od srdce k srdci. Při probouzení srdce budeme prakticky zkoumat přirozené vlastnosti srdce, jako vztahového orgánu a učit se vnímat pole srdeční energie.

Seminář povedou Franklyn a Cherionna osobně a bude tlumočen do češtiny. Poznáte způsob jejich práce včetně praktických meditací, které připravují systém praktikanta a probouzejí plnou kapacitu jeho srdce. Čeká vás poutavý výklad, ukázka práce s partnerem, praktický percepční průzkum s partnerem a sdílení v menších skupinách i v závěrečném kruhu.

Seminář pro studenty a kraniosakrální terapeuty, je hlubším ponořením do oblasti biodynamiky. Prohlubuje chápání terapeutické praxe tak, jak jej v současné době Franklyn Sills předává.

Franklyn Sills a Cherionna Menzam-Sills (UK)

Franklyn je světovým průkopníkem ve vývoji kraniosakrální biodynamiky a Core Process psychoterapie. Měl zásadní vliv na celosvětový rozvoj biodynamického přístupu ke kraniosakrální terapii, ovlivnil mnoho současných učitelů a škol po celém světě, prezentoval svou práci na mnoha konferencích a jeho knihy jsou považovány za základními texty v této oblasti. Franklyn byl buddhistický mnich a také studoval zenovou a taoistickou tradici. Samotné jeho učení je ovlivněno Theravadovým buddhismem a jeho pojetí kraniosakrální práce je založeno na bdělé přítomnosti praktikanta, plném vědomí a dotazování. Jeho zkušenosti ho přesvědčily, že tělo musí být zahrnuto do jakékoli formy terapie.

Cherionna je spolu s kraniosakrální biodynamikou terapeutkou a odbornicí v oblasti prenatální a porodní terapie, somatické psychoterapie a kontinua – praktické pohybové praxe. Svou práci, v níž má důležitou úlohu intuitivní vedení, srdce a odvaha, nazvala „Žít ze srdce“, a vypěstovala v sobě netušenou sílu zaměřit se na lásku a propojenost srdce, spíše než na strach a izolaci intelektu. V současné době pracuje na dalším projektu, knize “Tekutina a vesmír – Ztělesnění našeho plného embrionálního potenciálu”, jejíž vydání se připravuje.

Seminář probíhá online na platformě Zoom a je otevřen studentům a praktikantům kraniosakrální biodynamiky, popřípadě těm, kdo jsou již obeznámeni se základními principy této metody.

Seminář bude probíhat v angličtině a bude konsekutivně tlumočen do češtiny.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 1960 Kč + 412 Kč DPH za osobu. Kurzovné se hradí předem na účet.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na