Ranní hřiště tance

středa až pátek 7:30 – 9:00

(chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)

Co jít v noci raději spát a přivstat si na osvěžující ranní párty, ze které nebudete mít kocovinu, ale naopak doplníte energii na celý pracovní den? Je-li spánek malá smrt, tak každé ráno vstáváme z postele znovuzrození. Využijte toho nevinného stavu a přijďte se protahovat, masírovat a hrát si do prostoru, kde jsou všechny pošetilosti vítány. Nikdy dopředu nevíte, co se bude dít, do jaké nálady vás to zavede.

Je to malá oslava nového dne v tanci a kontaktní improvizaci. Rozpohybuje tělo, probudí zvědavost, osvěží mysl a nastartuje kreativitu. Poskytne vám čas a prostor procitnout a naladit se na svou vlnu. A pak se třeba setkat v kontaktu s někým jiným. Prostě tančete, jak potřebujete. V hudbě, v tichu, v prostoru, s ostatními. Na hřiště tance přijďte rovnou z říše snů a pokračujte tam, kde jste skončili …nebo začněte úplně jiný příběh vysněný za dne.

Můžete se těšit na lahodnou hudbu vybíranou dle aktuální nálady, zkuste si nějakou hudbu přát v předcházejících dnech, návrhy jsou vítány. Občas vyhlásíme téma nebo zvláštní podmínky ranního hřiště, tak buďte připraveni! Milovníci ranního popíjení ocení možnost kávového či čajového dýchánku v miniaturní kuchyňce, která s sebou nese nevyhnutelnou blízkost.

Svítání zdar!!!

„Rozpoznáváme svou touhu a následujeme ji. Takové je ráno v prostoru, kde čas plyne tak, jak právě potřebujeme“.

Cena 250 Kč

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na