Srdce orgán spojení a lásky - kraniosakrální biodynamika

online seminář

čtvrtek 24. listopadu, 18:30 – 21:30

Online lekce kraniosakrální biodynamiky, která ukáže, jak schopnost milovat souvisí s fyzickou povahou srdce, s jeho funkcí i s traumaty jimiž jsme prošli. Porozumíme roli osrdečníku – ochránce srdce, který rozhoduje o tom, kolik lásky se do srdce dostane.

Proč nedokážeme rozhodnout o tom, zda budeme či nebudeme prožívat lásku? Poznáme, že naše schopnost milovat souvisí s fascinující vrozenou schopností srdce rezonovat s tím, co jej obklopuje, navazovat energetická spojení a prožívat lásku jako jediný přirozený stav jednoty. Jednoty buněčného světa uvnitř organismu a jednoty se světem který nás obklopuje.

Poznáme srdce jako orgán transformace, která se týká fyzického těla a jeho traumat, emocí a jejich proměn, s duchovního světa a světa zenu.

V této online lekci si uděláme podrobnější obraz o stvoření srdce. Dozvíme se, jaký vztah má srdce k mozku, k nervovému systému, k srdci matky, k systému mozkomíšního moku. Uvidíme jak se na srdci odrážejí minulá a současná traumata. Pochopíme jaké spojení je mezi srdcem a duší.

Uvědomíme si, jak důležitá je ochrana srdce v určitých fázích vývoje. A jak závažnou roli má v naši kapacitě prožívat lásku ochránce srdce – orgán, který se od počátku vyvíjí v těsné blízkosti srdce a jehož úkolem je zabránit spojení se vším, co by mohlo srdci ublížit a se vším, co jej kdy zraňovalo.

Uvedeme si příklady jak pracovat se srdcem, abychom změnili fyzickou situaci, která nám brání přijímat, projevovat a sdílet lásku. Abychom uvolnili ochranný vak a láska zas mohla volně proudit. Dozvíte se jak funguje přímá komunikace s tkáněmi a buňkami srdce a osrdečníku, komunikace bez přemýšlení, z místa, kde mysl nezasahuje.

Tato online lekce je také úvodem ke dvěma čtyřdenním praktickým seminářům, které plánujeme na jaře a které Etienne povede živě přímo u nás na Druně:

20 – 23. dubna 2023
Promlouvání k srdci – kraniosakrální biodynamika
27. – 30. dubna 2023
Jemné soukolí vyjadřování a sluchu – kraniosakrální biodynamika

Etienne Peirsman (USA)

Charismatická osobnost s výjimečným vlivem na vývoj kraniosakrálního přístupu k životu a obrovským množstvím studentů a následovníků. Jeho práce prošla úchvatným vývojem od mistrovství v biomechanickém přístupu až k biodynamice v nejčistější formě. Specialitou jeho přístupu je projevení srdce, vyjádření long tidu a jejich propojení s meditativními stavy a stavy osvícení. Prohlásil: “Vynechte slovo terapie. To nepatří k tomu kým a čím jsme. Přiznejte si, jste dokonalí a vaše srdce je dokonalé.”

Původně profesor biologie, který působil v oblasti emočních výcviků, primárního léčení a meditace. “Kraniosakrálno” začal vyučovat v roce 1991, založil několik kraniosakrálních institucí v Belgii a Nizozemí, mezi nimi Peirsmanovu CS akademii a Profesionální sdružení kraniosakrálních praktikantů v němž má dodnes otcovské postavení. “Kraniosakrálno” pak také téměř 10 let vyučoval v USA v Akademii léčivých umění v Novém Mexiku.

Etienna proslavila i jeho okouzlující práce s miminky a kniha Kraniosakrální terapie pro miminka a malé děti (North Atlantic Books, 2006), která byla v roce 2015 vydána i v českém jazyce.

Seminář probíhá online na platformě Zoom a je otevřen všem bez nutnosti předchozích zkušeností.

Seminář bude pro účastníky po dobu 7 dní k dispozici pro zpětné shlédnutí.

Seminář bude probíhat v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 1750 Kč za osobu. Kurzovné se hradí předem na účet.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na