Zachovala jsem si některá hlasová cvičení ze stáže v Praze. Velice mi to pomáhá. Léčím si tak bolesti v těle, dodává mi to dobrou náladu, sílu a odvahu. Rozeznívám si a rozvibrovávám obratle a hrudní kost s různými témbry. Dovolím si ze sebe vydávat různé zvuky, pazvuky a zpěvy. Je to skvělý způsob jak v sobě rozvibrovat a zharmonizovat energie.
Habi


Děkuji vám za představení této úžasné techniky, za jemné a citlivé vedení při praktických cvičeních, naprosto vše mi sedlo, vše se dělo v pravý čas a navíc moc milým způsobem. Dílna pro mě byla bezpečným místem vnitřního objevování (a sdílení) a jsem i moc ráda za těžkosti, které jsem cestou potkala.
Ivana


Celá práce s hlasem pod vedením Sebastiany byla pro mě silná a „uderná“ ve své vlídnosti a jemnosti. Mohla jsem se na sebe víc podívat, vnímat se, zkoumat, jak funguju … a nehroutit se při tom. Protože to bylo – i když ne vždy příjemné – bezpečné.
Štěpánka M.


Uvědomila jsem si, že se nemusím obávat svého projevu, přirozeného, patřícího k mým pocitům i tělu a zároveň jsem se naučila, jak tyto pocity a můj vlastní hlas regulovat.
Lenka


Dílna byla opravdu výborná. Silně jsem si po dílně uvědomovala větší schopnost rozeznávání správné nebo správnější komunikace s okolím. Najednou mi byly ty špatné vzorce komunikace zřetelné a jasné.
Michaela P.