Nesmírná tančírna

úterý 21. března 19:30 – 22:00

spontánní tanec a lehce extatická zkušenost

Večery spontánního vědomého tance. Svobodný tanec, rytmus, dech a kontakt s ostatními v tanci a hudbě.

Prostřednictvím volného tance, jdeme cestou k sobě samým. Tam, kde končí intelekt, začíná srdce a duše. Odevzdej se rytmu hudby, objevuj esenci sebe sama… vyjádři, kdo jsi… zatancuj svou touhu, svou krásu, svou bolest… spočiň v bezpečí. Pojď k sobě… domů

Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba, pouze ochota a schopnost ponořit se do hudby, do sebe, do toho, co se ve mě zrovna odehrává a svobodně se vyjádřit.

Mira Janičatová

Tanci se věnuje duší i tělem a šíří jej kolem sebe jako poselství, k němuž je přitahováno stále větší společenství lidí. Její večery, to je pozvání do poutavého světa tance, naplněného skvělou hudbou, otevřeností a intenzitou.

“Tanec je pro mě cestou do těla, srdce, mysli a Ducha, cestou ke ztišení a odevzdání se tomu, co námi hýbe. Čím častěji cestu do svého těla podnikám, tím více odpovědí dostávám na otázky – kdo jsem, co tady dělám, co je mým úkolem, co mohu dát? Tanec mě také učí nechat se vidět ve své jedinečnosti a přitom být stále součástí většího celku.”

Mira provází tancem s citem alchymisty. Je lektorkou Movement Medicine v učednictví a své zkušenosti čerpá i z bohatých zážitků, které načerpala ve vlastní dlouholeté taneční praxi. Pro ostatní zůstává opravdová, svobodná a originální. Při vedení vychází z principů meditačních a šamanských technik. Vytváří prostor, který vám dovolí jít hlouběji do svého těla. A potom s láskou, péčí a respektem vnést tyto kvality do každodenního života, protože teprve tam ten skutečný tanec začíná.

Cena 300 Kč

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na