Tanec je cesta domů

středa 30. listopadu 20:00 – 22:00

Večery volného, nespoutaného tance. Tance, který rozproudí krev, probouzí pocity a láká žít naplno. Tyhle taneční večery jsou jako cestování krajinou své duše, krajinou svého těla…

Hudba je kořením – pokaždé jinak voní. Hudba je rytmem který nás nese. Hudba je esencí, jež nás, kteří tančíme, vábí k takovému cestování. V tanci je místo, které přináší pocit bezpečí a přijetí. Tady můžeš být svobodný se vším, co právě nyní ožívá, co sis přinesl a nebo co hledáš.

Tanec je cesta domů, k sobě, do těla… Cesta dynamická i klidná, v plné pozornosti uvnitř sebe i v kontaktu s druhými. Místo, kde se můžeš plně protančit k sobě. Kde se poznáš v divokosti i spočinutí.

Zdeněk Vencl

Přináší hudbu svého srdce a otevírá bránu k úplnému barvitému prožívání v tanci.
Tanec je pro něj spojení s přítomným okamžikem, divoká a něžná hra živlů. Tanec jsou pro něj letmá i hluboká setkání, souznění a spojení, tichá studánka i hřmící veletok žhavé lávy. Tanec je hlas jeho srdce.

Miluje tanec ve všech jeho podobách. Jeho tanec je dynamická rovnováha mezi strukturovaností projektového manažera a plynutím tanečníka kontaktní improvizace. S vědomím co všechno pro něj tanec znamená, dělá své každodenní kroky, vydává se na taneční cesty a tvoří velké projekty a festivaly.

Cena 300 Kč

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na