Tanec na křídle ptáka Kakadu

úterý 6. října 14:00 – 16:00

Odpoledne spontánního intuitivního tance pro každého, také pro mámy a táty, jejich děti jakéhokoliv věku jsou vítány, aby si zatančily s nimi, hrály si a nebo poblíž nich ležely, válely se a plazily se…. Váš tanec je inspirován hudbou, která vás přirozeně povede k pohybu a barvitým prožitkům uvnitř tance. V tanci se navzájem poznáte jinak, zažijete uvolnění a jednoduše se odreagujete od běžných zvyků a starostí.

Děti budete mít na starost vy sami, hlídání není zajištěno. Vždy můžete přijít i sami, podle situace a vašich momentálních potřeb si můžete vybrat zda děti vezmete s sebou nebo ne.

Během tance se postupně a přirozeně dostáváte k vědomému spojení se svým tělem. Mysl může poodstoupit, vyprázdnit se a připustit nové prožitky. Hudby se mění z jemné a relaxační do zemitějších rytmů, přechází do hudby plné ohně, která vás vtáhne a rozvíjí se do složitějších rytmů. Osvobozuje vás od jednotvárných pochodů mysli. Poté přichází zklidnění a lehkost blížící se letu. Na závěr bude dost času na klidné zažití toho, čím jste prošli.

Kubrak

Jeho seance jsou tancem na křídlech ptáka Kakadu. Je to muž který
příliš nemluví, ale jehož hudba promlouvá jasně.

Cena 250 Kč bez dítěte, 300 Kč s dítětem. Za každé další dítě 100 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na