Tanec na křídle ptáka Kakadu online

čtvrtek 3. prosinec 19:00 – 21:00

Spontánní tanec a lehce extatická zkušenost pro ty, kdo nevydrží se nedotýkat, nedýchat, neobjímat a nehýbat se. Parádní hudební dramaturgie vdechne barvy do období šedi a povzbudí srdce i vitalitu těla. Večer, v němž se budete moci nechat nést hudbou a vším, co se ve vás vynoří.

Během tance se postupně a přirozeně dostáváte k vědomému spojení se svým tělem. Mysl může poodstoupit, vyprázdnit se a připustit nové prožitky. Hudby se mění z jemné a relaxační do zemitějších rytmů, přechází do hudby plné ohně, která vás vtáhne a rozvíjí se do složitějších rytmů. Osvobozuje vás od jednotvárných pochodů mysli. Poté přichází zklidnění a lehkost blížící se letu. Na závěr bude dost času na klidné zažití toho, čím jste prošli.

Seminář probíhá online na platformě Zoom a je otevřen všem bez nutnosti předchozích tanečních zkušeností.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Kubrak

Jeho seance jsou tancem na křídlech ptáka Kakadu. Je to muž který příliš nemluví, ale jehož hudba promlouvá jasně.

Cenu 150 Kč uhraďte po registraci ve formuláři níže převodem na účet dle zobrazených údajů. Po úhradě jste vítáni přidat se k nám na následujícím odkazu.

Připojovat ne můžete od 18:40, abyste měli čas vše zprovoznit. Pokud byste potřebovali poradit, můžete volat na telefon 734273333.

odkaz pro připojení zde

Meeting ID: 847 4518 7943

Heslo: Tanec

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na